startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Sprzęt
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Sprzęt
Nowy model teesa Drukuj Email
25.04.2008.
Image Nasza Redakcja otrzymała do testowania nowy model podstawki pod piłkę - tee. Produkt jest plastikowy z przegubem pośrodku. Zapewnia większy dystans strzału driverem ponieważ przy uderzeniu praktycznie nie stawia oporu. Dystrybutor zapewnia, że DriverTee, bo tak nazywa się ten produkt, jest światową nowością. Testowaliśmy nowego teesa w Tunezji - zobacz wyniki testu.
Czytaj całość
 
Golfowy GPS Drukuj Email
04.09.2006.

Image Sierra Golf Club jako pierwsze pole golfowe w Polsce wprowadza "Golfowy GPS". Jest to urządzenie typu palmtop z ekranem LCD i łącznością bezprzewodową Wi-Fi, montowane w samobieżnych wózkach golfowych.

Czytaj całość
 
Wymiana uchwytów (gripów) Drukuj Email
22.03.2005.

Image Wielu z nas ma kije, których używa od wielu lat. Jesteśmy do nich przyzwyczajeni, wgrani w nie i niechętni do ich wymiany. Często też nie ma ku temu powodów. Kije golfowe, zwłaszcza renomowanych marek, wytrzymują wiele lat intensywnej eksploatacji.

 Z czasem, w trakcie używania, rękojeści (gripy) kijów tracą swoje właściwości fizyczne. Guma twardnieje, powierzchnie wycierają się i stają się śliskie. Może być to źródłem problemów w swingu. Trzeba utrzymywać zbyt mocny uchwyt, co z powodu napięcia mięśni przedramion, powoduje zbyt sztywny zamach.


Czytaj całość
 


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005