startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Porady
Psychika w golfie Drukuj Email
05.11.2008.
Image W ocenie redakcji rola psychiki w polskim golfie jest tyleż ważna, co niedoceniana. Trening psychiczny i odpowiednie podejście do gry może realnie poprawić wyniki. Nie przypadkiem jest grupa graczy, którzy wygrywają "wszystko" w turniejach. Po prostu mają "wolę zwycięstwa" i konsekwentnie ją realizują. Poczytajcie co na ten temat pisze Andrzej Machulski.

Czytaj całość
 
Caddie Drukuj Email
09.05.2008.
Image W wielu turniejach mistrzowskich dla juniorów Komitety wprowadzają warunek zabraniający graczom korzystania z usług caddie w przypadku gdy są to ich rodzice, opiekunowie, brat lub siostra. Uważam, że taki zakaz powinien obowiązywać we wszystkich turniejach w Polsce. Rodzice lub opiekunowie juniorów to utrapienie dla współgraczy a także dla organizatorów.
Czytaj całość
 
Zimowy trening przygotowawczy Drukuj Email
26.02.2008.
ImageGolfistów nie trzeba przekonywać do tego, że ich ukochana gra jest sportem. Nie tylko aktywnym spędzaniem czasu wśród znajomych, na świeżym powietrzu, ale właśnie prawdziwym sportem. Wielu spośród moich znajomych ujawnia podczas gry prawdziwie sportowe ambicje oraz chęć zwycięstwa. Niestety nieliczni ze znanych mi golfistów amatorów, chcą natomiast zaakceptować fakt, iż jako dyscyplina sportowa golf wymaga wszechstronnego treningu, nie tylko na green’ie, czy drivingu. Spójrzmy zatem na golfa jak na dyscyplinę sportu i zastanówmy się jak mamy podejść do przygotowań przed sezonem.
Czytaj całość
 
Jak ćwiczyć putting w domu? Drukuj Email
02.12.2007.
Image Dla wielu graczy kończy się sezon, gdy za oknem robi się słota, pada deszcz i śnieg. Wiosną natomiast, gdy znów zaświeci słonce przeżywa szok, obserwując „jak wszystko się rozregulowało”. Aby temu zapobiec, można nawet na domowym dywanie opanować nielmalże do perfekcji jedno z najważniejszych uderzeń - putting.
Czytaj całość
 


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005