startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Polemiki
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Polemiki
Ostatnia szansa - jest jeszcze 40 miejsc! Drukuj Email
14.07.2010.
Image "Po raz dziewiąty w tym roku golfiści będą walczyć o awans  w turnieju eliminacyjnym do finału World Golfers Poland Championship 2010 , w sobotę 24 lipca na polu golfowym Mazury Golf & CC w Naterkach - zostało dwadzieścia miejsc. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej z sześciu grup handicapowych oraz zdobywcy pierwszych miejsc brutto i netto w klasyfikacji Diners Club Trophy awansują bezpośrednio do finałów. Rozstrzygną się również charakterystyczne dla tego turnieju klasyfikacje Lucky Loosers, z których do finału awansuje kolejne ponad 20 osób. W klasyfikacji Lucky Loosers liczą się 3 najlepsze wyniki stableford z turniejów eliminacyjnych. Walczymy więc o 40 miejsc w finałach." - Zamieszczamy komentarz do wyników turnieju napisany piórem  dyrektora  turnieju Sławomira Pińskiego (na zdjęciu).
Czytaj całość
 
Nie jestem uczestnikiem konfliktu Drukuj Email
14.03.2010.
Image Na zakończenie polemiki między Sławomirem Pińskim i Prezesem Polskiego Związku Golfa Piotrem Mondalskim publikujemy odpowiedź dyrektora Binowo Park na stanowisko Zarządu PZG.
Czytaj całość
 
To nie tak Panie Piński Drukuj Email
01.02.2010.
Image Potr Mondalski - Prezes Polskiego Związku Golfa (na zdjęciu) odpowiada na list otwarty Sławomira Pińskiego. Najkrócej mówiąc prezes PZG nie podzielił argumentów Dyrektora Binowo Park Golf Club. Zapraszamy do lektury.
Czytaj całość
 
Binowo na aucie Drukuj Email
01.01.2010.
Image "Szanowny Panie Prezesie, ze zdumieniem i niedowierzaniem przeczytałem listę turniejów PZG na rok 2010. Ze zdumieniem, ponieważ wśród pól na których będą organizowane turnieje Golf Masters Series nie znalazło się miejsca dla Binowo Park." Tak dyrektor Binowo Park GC (na zdjęciu) rozpoczyna swój list otwarty do Prezesa Polskiego Związku Golfa.
Czytaj całość
 


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005