startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Rozrywka
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Rozrywka
Golf szybka gra Drukuj Email
10.09.2010.
Image
 
W Tokarach trzeba nieustannie uważać na atak różnych zwierząt na piłeczkę;) Impresja z 7 dołka autorstwa Leszka Pankiewicza.
 
Mistrzostwa Europy w Postołowie Drukuj Email
09.06.2008.
Image W Postołowie, na polu golfowym 25 km od Gdańska, wczoraj rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Mid Amatorów w golfie. Na starcie stanęło 112 uczestników z 18 krajów. Już pierwszego dnia zanotowano dobre rezultaty. Na I miejscu ex aequo po pierwszym dniu znajdowało  się 3 zawodników z wynikiem 73 uderzenia : Duńczycy – Mikael Flindt i  Finn Andersen oraz  Matias Kjellgren ze Szwecji. Najlepszy wynik wśród zawodników z Polski uzyskał Witold Grzesiak - 86  uderzenia.
Czytaj całość
 
Powietrzny golf - elitarny sport debilny Drukuj Email
26.07.2007.
Image Mamy środek lata, sezon ogórkowy w pełni. Postanowiliśmy w redakcji dostosować się do wartości merytorycznej materiałów prezentowanych w różnych mediach w szczególnosci brukowych tabloidach. Wrażliwych czytelników z góry przepraszamy.
Czytaj całość
 
Pater dwupiłkowy Drukuj Email
12.05.2006.
ImageJeden z wyzalazczo nastawionych golfistów z Binowa postanowił nawiązać konkurencję z przodującą fabryka putterów golfowych "Odyssey". Manufaktura ta produkuje kije pod nazwą "two balls", sęk w tym, że na wzmiankowanym kiju są tylko marne imitacje piłek w formie okrągłych teflonowych krążków.
Czytaj całość
 


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005