startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Wyniki
Kuriata i Szmit najlepsi Drukuj Email
17.11.2010.
Image Długi weekend związany ze Świętem Niepodległości zaskoczył przychylną dla golfistów aurą. W Binowie 13 listopada rozegrano tradycyjny, już ósmy turniej Andrzeja. Wygrał, najlepszy binowski golfista w tym roku, Dariusz Kuriata (na zdjęciu). W niedzielny poranek golfiści spotkali się w Choszcznie. Tym razem najlepszy był Andrzej Szmit.

Czytaj całość
 
Dobry wynik w Hiszpanii Drukuj Email
02.11.2009.

Image W rozegranym w Hiszpanii światowym finale World Golfers Championship 2009 polska drużyna z wynikiem 1222 zajęła 9 miejsce. Wynik należy uznać za dobry, gdyż w ostatnich rozgrywkach tego cyklu naszej ekipie nie szło najlepiej. W  pokonanym polu pozostały silne ekipy Ukrainy, Holandii, Czech, Niemiec, Słowacji i Szwecji.

 

Czytaj całość
 
Mistrzostwa w Amberze Drukuj Email
21.04.2009.

 Image Tytuł Mistrza Amber Baltic Golf Club zdobył Grzegorz Gawroński.

Czytaj całość
 
Pola Nadziei - Wyniki Drukuj Email
24.04.2008.

Image I Turniej Charytatywny „Pola nadziei” został rozegrany 19-20 kwietnia 2008 roku na polu Modry Las w Choszcznie.  Dochód z turnieju zasilił fundusze szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty. Turniej był jednym z wydarzeń 11 ogólnopolskiej akcji pomocy hospicjom „Żonkil - Pola nadziei” (www.polanadziei.pl). Turniej zorganizował Wojewoda Zachodniopomorski wraz z Klubem Golfowym Modry Las. I ty możesz wspomóc hospicjum, poniżej podajemy jak to zrobić.

Czytaj całość
 


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005