startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Artykuły arrow Golfiści znani z ekranu
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Golfiści znani z ekranu Drukuj Email
04.07.2005.

ImageSezon ogórkowy w pełni, dziś proponujemy więc troszkę lżejszy temat. Wśród polskich znanych golfistów najwięcej jest aktorów. Najlepszym golfistą wśród nich jest Andrzej Strzelecki (HCP 10.3) -na zdjęciu. Andrzej znany jest z nienagannej elegancji na polu, jego pumpy i podkolanówki są niedoścignionym wzorem golfowej mody męskiej.

Andrzej Strzelecki z wprawą posługuje sie długim putterem:

Image

Drugim pod względem umiejętności golfowych aktorem jest Wiktor Zborowski (HCP 23,2). Wiktor jest wielkim pasjonatem golfa i jego handicap, przy założeniu, że gra dopiero czwarty sezon jest całkiem niezły. Inni Grający aktorzy to Robert Rozmus (kuca na zdjęciu),

Image
 
Piotr Gąsowski (na zdjęciu z lewej z Kazimierzem Mendakiem i Jackiem Bończykiem)

Image

Piotr Machalica i Zbigniew Zamachowski. Ostatnio na golfową chorobę zapadł również Cezary Pazura, który wraz z małżonką Weroniką jest członkiem klubu Golf Palace w Łodzi. Od dawna  w golfa, za sprawą swojego syna Pawła, jest zaangażowana Dorota Stalińska. Na razie brak sukcesów, ale bywalcy widzieli ją nie raz na drivingu w Amber Baltic Golf Club.
 Stawkę aktorów uzupełniają dwaj satyrycy - Krzysztof Materna i Tadeusz Drozda. Obaj każdą wolną chwilę spędzają na polu golfowym. Nierzadko w ciągu tygodnia można ich spotkać na polu w Rajszewie. Obaj grają raczej dość "plażowo" i ten sport traktują z właściwym sobie humorem. Gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że nieco lepszy jest Tadek Drozda, Nic dziwnego ponieważ gra on w golfa dużo dłużej.
 Golfistą z dużym stażem jest producent programów rozrywkowych Wojciech Pijanowski. (na zdjęciu z lewej, z Adamem Makarewiczem i Jerzym Dutczakiem)

Image

Wojtek jest znany z długich drajwów, rubasznego języka i zamiłowania do przepisów golfowych, co niejednemu z jego partnerów wyszło już bokiem.
 Politycy raczej stronią od golfa, może nie chcą być uważani za snobów. Znanym golfistą jest minister kultury Waldemar Dąbrowski, ale on był wcześniej golfistą niż politykiem. Członkami honorowymi klubu w Kołczewie są Jolanta Kwaśniewska i były premier Jerzy Buzek. Pani prezydentowa była nawet na polu i machała na drajwingu kijem golfowym z dużym talentem.
 O dziwo znani sportowcy raczej nie przepadają za golfem. Chlubnym wyjątkiem jest Mateusz Kusznierewicz, który gra coraz lepiej i niedawno złamał HCP 20. (Na zdjęciu z prawej strony z Piotrem Dutczakiem)

Image

Adam Małysz jest wprawdzie członkiem honorowym klubu w Binowie, ale na polu golfowym nikt go nie widział.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005