startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Polemiki arrow Wojciech Pijanowski ripostuje
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Wojciech Pijanowski ripostuje Drukuj Email
17.08.2005.

ImageOtrzymaliśmy odpowiedź Wojciecha Pijanowskiego na relację z Mistrzostw Polski Kobiet. Przytaczamy ją w całości poniżej. Redakcja golfmedia.pl jest pełna szacunku dla pracy pana Wojtka Pijanowskiego i śledzimy z sympatią rozwój wszelkich inicjatyw popularyzujących nasz ukochany sport. Tym niemniej trudno tu znaleźć złoty srodek. To co napisaliśmy na temat realizacji programu w czasie mistrzostw było oparte na relacji pań grających w turnieju. Opinii pewnie tak samo prawdziwej jak odpowiedź Wojtka Pijanowskiego tyle, że pisanej z strony gracza a nie realizatora telewizyjnego.

"Szanowny Panie Jurku,
oto cytat z Pańskiego artykułu dotyczącego Mistrzostw Polski Kobiet:"Wojciech Pijanowski kręcił cały czas film o Eli Panas, ekipa z kamerami szwendała się to tu to tam skutecznie przeszkadzając w grze. Wojtek Pijanowski dodatkowo wtrącał swoje uwagi sędziowskie skutecznie denerwując golfistki." Otóż:
1. Nie kręciłem filmu o Eli Panas ale materiały do "Magazynu Golfowego" emitowanego w trzecim ogólnopolskim programie TVP. w czwartki lub niedziele - przypominam, jesli Pan nie widział. Tak sie złożyło, że faworytka Agnieszka Pielaszek grała w tej samej grupie co Elżbieta Panas i w pierwszym dniu z Ewą Kuligowską, a w drugim z Dorota Midą.To po pierwsze.
2. po drugie "Szwendanie sie z kamera oznacza że nie panuje sie nad sytuacją i nie wiadomo co z nią zrobić. Ja wiem co z nią zrobić na polu golfowym. I dziękuję bardzo za kompelment "szwenadanie się"
3.Nie wtracałem swoich "sędziowskich uwag", dodatkowo denerwujac zawodniczki, tylko odpowiadałem na pytania jesli mnie Panie zapytały. I mam nadzieje, że po moich odpowiedzach nieco lepiej pozanały reguły gry w golfa

Pozdrawiam Pana serdecznie mając nadzieję, że jednak od czasu do czasu bywa Pan obiektywny
Wojciech Pijanowski"

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005