startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Polemiki arrow Polemika do "Nie Zapomniał Wół"
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Polemika do "Nie Zapomniał Wół" Drukuj Email
28.09.2005.

Image Opublikowanie artykułu "Nie Zapomniał Wół" zmusiło mnie do przedstawienia swojej opinii do pierwszej części niniejszego artykułu tzn. sobotniego poranka.Nie ukrywając wg opisu jestem jednym z opisanych "dwóch dobrych graczy, grających zresztą z białych markerów". Uważam, że w imię Naszego wspólnego interesu, członków Klubu Binowo Park należy pomagać początkującym koleżankom i kolegom. Izolowanie się poprzez wypędzanie ich na małe pole niczego nikomu dobrego nie przyniesie, a niniejsi gracze stając się członkami naszego klubu są jego pełnoprawnymi członkami.

Przyznaję że w odczuciu moich serdecznych kolegów grających za nami popełniliśmy przekroczenie zasad golfowych, za co przepraszamy lecz jeżeli dwa realne przestoje jakie miały miejsce na dołku 12 gdzie zostaliśmy pierwszy raz dogonieni i na dołku 15, na którym nastąpiło przepuszczenie mniej licznego flightu powodują tak poważne załamanie wyniku to powiem szczerze należy poświęcić większą uwagę na trening mentalny, który przez przypadek zapewniliśmy. Przytoczony przeze mnie brak okazji odnosił się do konieczności oddania przez "trójkę" uderzeń bezpośrednich, na green
na 13 dołku o długości 210 m i na 14 dołku długości 260 m.

Niestety za reakcje ludzkie i ich wypowiedzi w sytuacji stresu nie jestem w stanie odpowiadać, jednakże wszystkim życzę swojego opanowania i szybkości prowadzenia gry. Za zaistniały dyskomfort przepraszam i postaram się nie przeszkadzać więcej kolegom w dążeniu do doskonałości golfowej.

Krzysztof Boniewski.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005