startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Wyniki arrow Park Hotel Cup - Mistrzostwa Par 2006
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Park Hotel Cup - Mistrzostwa Par 2006 Drukuj Email
10.04.2006.
Park Hotel Cup - Mistrzostwa Par, Binowo 8-9 Kwietnia 2006 roku
Najpierw wyniki brutto, poniżej wyniki netto
  
 
Klasyfikacja Brutto
Miejsce Zawodnicy Wynik
1 Jędrzejczyk Mateusz, Sałuda Maks 144
2 Stjarnfelt Carl Johan, Dehlin Fredrik 144
3 Grzesiak Witold, Robełek Piotr 150
4 Żelazny Jakub, Paech Jakub 150
5 Kasprowicz Michał, Grunt Marek 150
6 Grzelak Paweł, Kanas Radosław 150
7 Dziemianko Marcin, Bil Krzysztof 152
8 Kaliński Jan, Dąbrowiecki piotr 152
9 Kokociński Robin, Larsson Christian 153
10 Koss Dariusz, Konopka Henryk 157
11 Dyzio Andrzej, Jesionek Andrzej 160
12 Musiolik Jan, Kozłowski Piotr 163
13 Anden Olle, Axelsson Sara 164
14 Meronk Andrzej, Mendak Kazimierz 164
15 Orre Kristina, Dehlin Janne 165
16 Pawlonka Adam, Rudol Rafał 166
17 Góra Marek, Bil Bogusław 167
18 Zmysłowski Rafał, Bąk Wiktor 168
19 Bokuniewicz Marek, Jankowski Krzysztof 170
20 Kościkiewicz Dariusz, Mida Dorota 170
21 Boniewski Krzysztof, Sykulski Jacek 170
22 Gradecki Krzysztof, Gaik Marek 171
23 Jadwisiak Janusz, Jadwisiak Michał 171
24 Jędrzejczyk Jerzy, Soporek Włodzimierz 172
25 Murgrabia Wojciech, Olszewski Andrzej 172
26 Dolatowski Krystian, Dolatowski Jan Kristian 173
27 Ahle Joakim, Persson Rasmus 173
28 Eklund John, Tronberg Marcus 173
29 Galanty Jan, Kuksinowicz Marcin 174
30 Nosek Mariusz, Dutczak Jerzy 174
31 Zieliński Grzegorz, Zieliński Grzegorz jr 175
32 Górski Lesław, Safanów Jerzy 175
33 Mudemann Anna, Mudemann Carlo 175
34 Podkański Rafał, Guz Adam 175
35 Trześniowski Ignacy, Piech Przemysław 177
36 Mondalski Piotr, Sykut Leszek 177
37 Nadrasik Roman, Banasiewicz Sławomir 178
38 Kołacz Tadeusz, Zadrożny Kazimierz 178
39 Pulsakowski Krzysztof, Pulsakowski Tomasz jun 178
40 Nowacki Marek, Zawada Grzegorz 179
41 Górski Andrzej, Bieniek Mirosław 181
42 Meronk Adrian, Mendak Karol 182
43 Bednarek Krzysztof, Bednarek Natalia 182
44 Guzowski Maciej, Mokrzycka Ewa 182
45 Janowski Jarosław, Kurczuk Michał 183
46 Siwoń Marian, Dmytryk Edmund 184
47 Lubos Piotr, Brodowska Małgorzata 185
48 Jarząbek Marek, Mazur Paweł 185
49 Hahs Zbigniew, Głogowski Andrzej 185
50 Stjarnfelt Emilie, Anden Malin 185
51 Piotrowski Jakub, Odzimek Maciej 186
52 Makuch Jolanta, Niewdana Dorota 186
53 Kaźmierczyk Katarzyna, Szczęśniak Wiesław 187
54 Kaszubski Jerzy, Makuch Dariusz 188
55 Wierzchoś Wiesław, Kronenberger Włodzimierz 188
56 Prochowski Mariusz, Jedrzejczyk Piotr 188
57 Folta Zbigniew, Wichrowski Maciej 189
58 Zawadzki Andrzej, Minkowski Waldemar 189
59 Kokocińska Irena, Larsson Ingvar 189
60 Czachowicz Jan, Ważny Józef 191
61 Jankowska Dorota, Górska Elżbieta 191
62 Przybylski Rafał, Tutko Sylwester 191
63 Maciejczyk Piotr, Przygudzki Konrad 192
64 Wojtera Halina, Wojtera Czesław 194
65 Płaszczykowski Arkadiusz, Pawlik krzysztof 194
66 Góra Krzysztof, Góra Karol 196
67 Olenderek Filip, Mleczak Krzysztof 197
68 Palmi Mirella, Meronk Joanna 202
69 Baran Jarosław, Szramowski Jerzy 206
70 Trześniowska Lidia, Jacyna-Witt Małgorzata 210
71 Jaworski Grzegorz, Wiśniewska Krystyna 213
72 Żelazny Piotr, Żelazny Tomasz 216
DQ Sobiesiak Ryszard, Szałagan Romuald 262
DQ Szmit Andrzej, Woźniak Krzysztof 262
DQ Niewczas Leszek, Korcz Robert 266
DQ Mc Murie Dean, Zimak Rafał 270
DQ Majewski Paweł, Śliwiński Artur 270
DQ Kardas Zbigniew, Bujalski Zbigniew 271
DQ Cegłowski Cezary, Konieczny Adam 272
DQ Sałuda Jerzy, Krupa Dariusz 272
 
Klasyfikacja Netto
Miejsce Zawodnicy Wynik
1 Bednarek Krzysztof, Bednarek Natalia 133
2 Stjarnfelt Carl Johan, Dehlin Fredrik 139
3 Grzelak Paweł, Kanas Radosław 140
4 Pawlonka Adam, Rudol Rafał 141
5 Żelazny Jakub, Paech Jakub 142
6 Dziemianko Marcin, Bil Krzysztof 143
7 Koss Dariusz, Konopka Henryk 144
8 Jędrzejczyk Mateusz, Sałuda Maks 144
9 Grzesiak Witold, Robełek Piotr 145
10 Meronk Andrzej, Mendak Kazimierz 145
11 Kokociński Robin, Larsson Christian 146
12 Kasprowicz Michał, Grunt Marek 146
13 Makuch Jolanta, Niewdana Dorota 146
14 Nadrasik Roman, Banasiewicz Sławomir 147
15 Kaliński Jan, Dąbrowiecki piotr 147
16 Kościkiewicz Dariusz, Mida Dorota 147
17 Przybylski Rafał, Tutko Sylwester 147
18 Anden Olle, Axelsson Sara 148
19 Górski Lesław, Safanów Jerzy 148
20 Mudemann Anna, Mudemann Carlo 148
21 Kaźmierczyk Katarzyna, Szczęśniak Wiesław 148
22 Stjarnfelt Emilie, Anden Malin 148
23 Nosek Mariusz, Dutczak Jerzy 148
24 Dyzio Andrzej, Jesionek Andrzej 149
25 Trześniowski Ignacy, Piech Przemysław 149
26 Boniewski Krzysztof, Sykulski Jacek 149
27 Lubos Piotr, Brodowska Małgorzata 150
28 Murgrabia Wojciech, Olszewski Andrzej 150
29 Guzowski Maciej, Mokrzycka Ewa 151
30 Hahs Zbigniew, Głogowski Andrzej 151
31 Orre Kristina, Dehlin Janne 152
32 Jarząbek Marek, Mazur Paweł 152
33 Zmysłowski Rafał, Bąk Wiktor 152
34 Podkański Rafał, Guz Adam 152
35 Jankowska Dorota, Górska Elżbieta 153
36 Góra Marek, Bil Bogusław 153
37 Górski Andrzej, Bieniek Mirosław 153
38 Galanty Jan, Kuksinowicz Marcin 153
39 Meronk Adrian, Mendak Karol 154
40 Płaszczykowski Arkadiusz, Pawlik krzysztof 154
41 Musiolik Jan, Kozłowski Piotr 155
42 Wierzchoś Wiesław, Kronenberger Włodzimierz 155
43 Kołacz Tadeusz, Zadrożny Kazimierz 156
44 Wojtera Halina, Wojtera Czesław 156
45 Pulsakowski Krzysztof, Pulsakowski Tomasz jun 156
46 Jadwisiak Janusz, Jadwisiak Michał 156
47 Janowski Jarosław, Kurczuk Michał 157
48 Ahle Joakim, Persson Rasmus 157
49 Jędrzejczyk Jerzy, Soporek Włodzimierz 157
50 Bokuniewicz Marek, Jankowski Krzysztof 157
51 Baran Jarosław, Szramowski Jerzy 157
52 Siwoń Marian, Dmytryk Edmund 157
53 Kaszubski Jerzy, Makuch Dariusz 158
54 Zieliński Grzegorz, Zieliński Grzegorz jr 158
55 Maciejczyk Piotr, Przygudzki Konrad 158
56 Dolatowski Krystian, Dolatowski Jan Kristian 159
57 Prochowski Mariusz, Jedrzejczyk Piotr 159
58 Zawadzki Andrzej, Minkowski Waldemar 160
59 Eklund John, Tronberg Marcus 160
60 Gradecki Krzysztof, Gaik Marek 161
61 Góra Krzysztof, Góra Karol 162
62 Czachowicz Jan, Ważny Józef 162
63 Piotrowski Jakub, Odzimek Maciej 162
64 Mondalski Piotr, Sykut Leszek 162
65 Nowacki Marek, Zawada Grzegorz 162
66 Jaworski Grzegorz, Wiśniewska Krystyna 163
67 Palmi Mirella, Meronk Joanna 163
68 Olenderek Filip, Mleczak Krzysztof 163
69 Kokocińska Irena, Larsson Ingvar 163
70 Trześniowska Lidia, Jacyna-Witt Małgorzata 163
71 Żelazny Piotr, Żelazny Tomasz 164
72 Majewski Paweł, Śliwiński Artur 235
73 Sałuda Jerzy, Krupa Dariusz 242
DQ Cegłowski Cezary, Konieczny Adam 248
DQ Niewczas Leszek, Korcz Robert 248
DQ Szmit Andrzej, Woźniak Krzysztof 249
DQ Mc Murie Dean, Zimak Rafał 252
DQ Sobiesiak Ryszard, Szałagan Romuald 253
DQ Kardas Zbigniew, Bujalski Zbigniew 255
 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005