startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Zaprosili Nas arrow Turniej Greenkeeperów
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Turniej Greenkeeperów Drukuj Email
03.07.2006.

ImageJuż po raz trzeci członkowie Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów staną w szranki golfowego turnieju. W tym roku w dniach 17-18 lipca gościć będzie ich pole Toya Golf pod Wrocławiem.

 Na co dzień są to ludzie, którzy pielęgnują nasze pola golfowe, dbając by jakość trawy odpowiadała wymaganiom miłośników tego sportu. Powstanie Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeprów trzy lata temu pozwoliło nam zacieśnić współpracę i powiększać własny zasób wiedzy na temat greenkeepingu. Realizowany jest program wyjazdów na targi i szkolenia, odbywają się konferencje zawodowe – w tym roku będzie ona miała miejsce w Koninie. Stowarzyszenie przygotowuje również doroczny turniej golfowy, pierwszy odbył się w na gościnnym polu Sierra Golf, gdzie zwycięzcą został Mieczysław Gwiazda. Zdobywcą drugiego pucharu, na turnieju rozgrywanym rok temu na malowniczym polu Krakow Valley również został Mieczysław Gwiazda – czy tak będzie i tym razem? Zapowiada się zacięta rywalizacja na nowym polu we Wrocławiu Toya Golf, którego dyrekcja zgodziła się objąć Patronat nad zawodami. Odbędą się one w dniach 17-18 lipca, gdzie poniedziałek jest przeznaczony na dzień treningowy dla greenkeeperów z całej Polski.

 W dniu zawodów rozgrywany będzie turniej główny, podczas którego przewidziano konkursy dodatkowe – longest drive i nearest to the pin. Niewątpliwą atrakcją będzie również pokaz pełnego parku maszynowego firmy Toro, w jaki kompleksowo wyposażone jest pole Toya Golf. Mamy nadzieję, że sportowa rywalizacja na tym atrakcyjnym polu będzie niezapomnianym przeżyciem.

 „Firma Zielony Horyzont od dawna wspiera rozwój greenkeepingu w Polsce. Organizacja turnieju golfowego jest naturalną konsekwencją naszej bliskiej współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Greenkeeperów. Dzięki tym dniom sportowej rywalizacji w samym środku golfowego sezonu, możemy odpocząć od codziennych trosk i problemów. Ponieważ pole golfowe Toya Golf jest wyposażone w pełen zakres sprzętu Toro, którego przedstawicielem na Polskę jest nasza firma – będzie to jednocześnie okazja do zobaczenia na żywo wszystkich najnowszych rozwiązań technicznych w zakresie pielęgnacji pola golfowego” – mówi Grzegorz Szulczyński, dyrektor głównego patrona turnieju, firmy Zielony Horyzont.

 „Polskie Stowarzyszenie Greenkeeperów istnieje trzeci rok i zrzesza niemal wszystkich greenkeeperów w Polsce. Jestem bardzo zadowolony z rozwoju organizacji, co pokazuje, że jej powołanie było jak najbardziej konieczne. Cieszę się również z powodu licznego udziału w Stowarzyszeniu członków wspierających, które pomagają realizować statutowe cele Stowarzyszenia. Organizacja tego turnieju już po raz trzeci udowadnia, że spotkania greenkeeperów są bardzo ważnym i potrzebnym elementem rozwoju golfa jako całości w Polsce. W tym roku zapraszamy na zawody również wszystkich menadżerów i dyrektorów pól golfowych, co jak mam nadzieję, przyczyni się do dalszego rozwoju sektora.” – dodaje Paweł Lewiński, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów.

 Patronat medialny nad turniejem objął portal greenkeepera www.mgolf.pl i magazyn Sportowe nawierzchnie trawiaste oraz Golfnews.pl, Golf24.pl, Golf Mediatour, Golfmedia i Sport Biznes.

 Wszystkie informacje można uzyskać i przesyłać zgłoszenia na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub tel. Paweł Lewiński 503-041-628.

Image
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005