startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Sprzęt arrow Golfowy GPS
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Golfowy GPS Drukuj Email
04.09.2006.

Image Sierra Golf Club jako pierwsze pole golfowe w Polsce wprowadza "Golfowy GPS". Jest to urządzenie typu palmtop z ekranem LCD i łącznością bezprzewodową Wi-Fi, montowane w samobieżnych wózkach golfowych.

 Zadaniem Golfowego GPS-a jest szeroko rozumiane wspomaganie gry poprzez m.in. wyświetlanie map, odległości, lokalizacji gracza, wyników, informacji i porad. System umożliwia bieżącą komunikację z domkiem klubowym, dzięki której gracze mają możliwość zamawiania kanapek i napojów, a recepcja sygnalizowania sytuacji alarmowych.  W znacznym stopniu usprawnia on również pracę Marshalla, który na podstawie dostępnych danych o pozycjach graczy efektywniej steruje ruchem na Polu i rozładowuje korki.

 Golfowy GPS zwiększa komfort gry i bezpieczeństwo. Dzięki wyświetlanym w czasie rzeczywistym parametrom uderzeń i pozycji na polu pozwala graczom kontrolować i korygować grę oraz doskonalić swoje umiejętności i czerpać większą satysfakcję z golfowej pasji.

 Golfowy GPS to nowość nie tylko w Polsce, ale i rzadkość na polach golfowych w Środkowej Europie. Wprowadzenie golfowego GPS-a, nie spowoduje wzrostu opłaty za korzystanie z pola i z pojazdów klubowych wyposażonych w nowy system.


źródło: Sierra Golf

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005