startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Artykuły arrow Dzień Gospodarczy w Binowie
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Dzień Gospodarczy w Binowie Drukuj Email
03.04.2005.

Tegoroczna zima nie rozpieszczała golfistów, którzy z utęsknieniem oczekiwali nadejścia cieplejszych dni, bo to znaczyło przecież otwarcie pola golfowego. 20 marca z ulgą utopiono liczne Marzanny i z otwartymi ramionami powitano wiosnę.

Członkowie Klubu, a także liczni jego sympatycy, z entuzjazmem przyjęli propozycję akcji, która 2 kwietnia zjednoczyła wszystkich w ramach prac porządkowych.

Image

Image

Uczestnicy Dnia Gospodarczego zgromadzili się około godziny 9-tej. Punktem pierwszym programu, tego dnia był wspólny toast za zdrowie nowo narodzonego przyszłego członka klubu, Juniora Jana Lubienieckiego. Następnie Szefostwo, po serdecznym powitaniu, zaproponowało rozdzielenie prac, do których ochoczo zgłaszali się Uczestnicy, odnajdując swoje powołanie w realizowanych przez siebie zadaniach. Pracowali wszyscy: zarówno panowie, jak i płeć piękna. Nawet mali potomkowie golfistów nie chcieli ustępować kroku rodzicom. Odmalowane ławki, po ustawieniu na każdym tee, zaczną kusić swym wyglądem i pewnie trudno będzie oprzeć się pokusie odpoczynku na nich (zwłaszcza, że po zbyt długim zimowym odpoczynku kondycja nie zawsze jest najlepsza). Oczyszczone rowy i oczka wodne, „wygrabione” zagajniki z zalegających liści ułatwiają odnajdywanie zagubionych piłek. Pomalowane płotki, wyzbierane śmieci, ponaprawiane divoty oraz inne wykonane prace spowodowały, że już po południu pole nabrało blasku. Najlepszą jednak stroną tych wspólnych prac było to, że sympatyczne uśmiechy i przyjacielski nastrój nie znikał.

Image

Image

Po zakończeniu prac porządkowych i uzupełnieniu spalonych kalorii wyśmienitym żurkiem Szefa Kuchni, golfiści wzięli udział w Turnieju golfowym według formuły Texas Scramble na pierwszych 9 dołkach Mistrzowskiego Pola Binowskiego. W turnieju wzięło udział 10 czteroosobowych zespołów. W kategorii brutto niespodziewanie wygrał zespół w składzie: Jan Galanty, Jacek Sykulski, Marek Wichrowski i Krzysztof Boniewski, osiągając wynik 31 uderzeń. Drugie miejsce zajął zespół w składzie: Marek Góra, Marcin Dziemianko, Maciej Wichrowski i Kazimierz Mendak, uzyskując wynik 32 uderzenia, natomiast trzecie miejsce zajął faworyzowany doborowy zespół w składzie: Jan Lubieniecki, Max Sauda, Jędrzej Łopato i Krzysztof Bil, równie?ź uzyskując 32 uderzenia.

Natomiast w kategorii netto klasyfikację zdominował zespół juniorów młodszych pod dowództwem Anety Majewskiej, w składzie Bartosz Majewski, Andrzej Śliwiński, Asia Majewska, uzyskując wynik 25 uderzeń.

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005