startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Konkurs 2007 Drukuj Email
04.12.2007.

Image A więc stało się, odpalamy! Minął kolejny rok i tradycyjnie już redakcja www.golfmedia.pl ogłasza konkurs na najbardziej lubiane pole golfowe w Polsce. Konkurs premiuje jak najbardziej subiektywne wrażenia gościa na polu golfowym. W końcu co jest dla golfisty najważniejsze? Przede wszystkim liczy się przyjemność z gry i przebywania na polu. Głosujcie od dziś - "Złota Piłka z Laurem 2007" czeka na zwycięskie pole.


 Wasz głos - czytelników www.golfmedia.pl jest wyrazem uznania dla załogi ulubionego pola. W ten sposób doceniacie pracę właścicieli, managerów, greenkeeperów i ekipy biurowej wyróżnionego pola. Wasz wybór niekoniecznie świadczy o jakości pola, a mówi tylko o tym czy lubimy w danym miejscu spędzać czas, czy jesteśmy na wybranym polu "u siebie".

  O odbiorze pola golfowego jako przyjazne decydują przede wszystkim ludzie i panująca w domku klubowym atmosfera. O notowaniach klubu świadczy też praca szkoleniowa, w tym praca z juniorami i zaangażowanie dyrekcji w działania zmierzające do promocji golfa. Nie przypadkiem nasi laureaci zdobywają tytuły Klubowych Mistrzów Polski.

  Aby wziąć udział w głosowaniu należy wybrać pole w ramce umieszczonej z prawej strony z napisem ankieta. Głosować można raz dziennie. Laureatem konkursu zostanie to pole które do godziny 24.00 w dniu 29 lutego 2008 roku zbierze największą liczbę Waszych głosów.

 W konkursie biorą udział wszystkie 18 dołkowe pola mistrzowskie działające w Polsce. Ze względów technicznych, nie uwzględniono pól mniejszych, które oczywiście też mogą być przyjazne, ale nie mogą być wybierane.

Image

 W ubiegłorocznym konkursie zwyciężyło Pole Toya w Krzyżanowicach pod Wrocławiem (zdjęcie powyżej z wręczenia nagrody) wyprzedzając o włos Binowo Park Golf Club - laureata pierwszej edycji konkursu. Wysoko było podpoznańskie Bytkowo i olsztyński Mazury Golf&CC. Kto wygra w roku 2007 zależy od Waszych głosów.

  W stosunku do ubiegłorocznego konkursu przybyły dwa nowe pola mistrzowskie: Śląski Klub Golfowy w Siemianowicach Śląskich, który od niedawna ma pełną osiemnastkę - par 72 i Tower Golf Club - trzeci już klub z okolic Gdańska. Zapraszamy sympatyków poszczególnych pól do naszej zabawy.

 Redakcja golfmedia.pl, aby ułatwić czytelnikom wybór, będzie drukować cyklicznie  opisy pól. Zapraszamy wszystkich czytelników do nadsyłania e-maili na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , dotyczących swoich wrażeń z grania na polu oraz reminiscencji z kontaktu z pracownikami i klubowiczami. Opublikujemy Wasze opinie.

 Nagrodą w konkursie jest "Złota Piłka z Laurem" tradycyjne, honorowe trofeum dla najbardziej lubianego pola golfowego w Polsce.


 A oto "Złota Piłka z Laurem" w całej okazałości:
Image

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005