startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Polemiki arrow Dlaczego lubimy pole Toya Golf?
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Dlaczego lubimy pole Toya Golf? Drukuj Email
04.03.2007.

Image Konkurs "Na najbardziej lubiane pole golfowe w Polsce w 2006 roku" zakończony - czas na komentarze. Poczytajcie opinie po zakończeniu plebiscytu, zdaniem redakcji są one bardzo ciekawe.Image Ryszard Kozieras - Dyrektor Toya Golf
"Drodzy internauci,
W imieniu wszystkich osób zaangażowanych w powstanie i funkcjonowanie pola golfowego Toya serdecznie dziękujemy za udział w ankiecie i głosowanie na swoje ulubione pole. Wyniki konkursu są dla nas kolejnym argumentem motywującym nie tylko do utrzymania, ale do ciągłego podnoszenia jakości pola i świadczonych usług.
Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie głosy i mamy nadzieję na równie emocjonującą rywalizację (z podobnym wynikiem :) w przyszłym roku."

Image Filip Naglak - Golfsport.pl
"Uważam, że tytuł dla TOYA G&CC jest zasłużoną nagrodą za pierwszy rok działalności. Pole to oprócz wspaniałej atmosfery, którą zawdzęcza wrocławskiej kulturze stworzonej ze społeczeństwa ze wszystkich stron świata, posiada także świetny obiekt golfowy i być może to było żródłem naszego sukcesu. Myślę, że nagroda ta należy się wszystkim, którzy tworzą to miejsce tak lubianym, zarówno członkom klubu jak i kadrze menadżerskiej , greenkeperskiej, instruktorskiej i wspaniałym paniom za ladą, ponieważ bez ludzi nic nie może istnieć.
 
 Wspaniały konkurs, który cieszył się wielką popularnością. Życzyć sobie można tylko aby w przyszłości więcej klubów nawiązało walkę o pierwsze miejsce. Cieszę się że wygraliśmy, nie tylko dlatego, że jestem wrocławianinem, ale także dlatego, iż uważam, że im więcej mowego tym lepiej a Binowo wygrało ten konkurs poprzednio. W następnym roku spodziewam się ostrej rywalizacji i ze swojej strony jako członka TOYA G&CC obiecuję, że znowu będziemy bardzo groźni."

Image Andrzej Machulski - Polskie Strony o Golfie

" To_ya lubię ...

 Jakże często bywamy zaskakiwani wynikami sond lub głosowań. Z góry upatrywane wygrane opcje czasem plasują się na odległych pozycjach. W głosowaniu na najbardziej lubiane pole golfowe wygrały dwie opcje: żądza nowych profesjonalnych pól golfowych i zaufanie do sprawdzonej marki. Rok działania Toya Golf to bardzo krótki okres czasu na zaskarbienie sobie zaufania wymagających polskich golfistów. Praca jaką włożyli w to wszyscy związani z klubem jak widać nie poszła na marne.
 Binowo Park to z kolei miejsce gdzie samoistnie wytwarza się niespotykana na innych polach atmosfera. Pytanie nie dotyczyło jakości pola, poziomu obsługi lecz tego jakie pole najbardziej lubimy. Każdy głosujący podszedł do tego na pewno uczuciowo, bez chłodnej analizy. Taka nagroda jest jakby podwójna ponieważ na pewno trudno lubić pole w złym stanie, źle zaprojektowane lub z kiepską obsługą. Istotne jest również to, że z reguły naszym ulubionym polem jest to gdzie tak naprawdę najczęściej gramy. Wynik dowodzi że województwa dolnośląskie i zachodniopomorskie to bardzo silne ośrodki golfowe z bardzo dużą ilością czynnych golfistów.
 Z czego natomiast wynika olbrzymia przepaść między pierwszą trójką (86,2% głosów) a pozostałymi polami ? Według mnie z tego, że panuje powszechne przekonanie, że wystarczy wybudować pole a golfiści sami się znajdą. Niestety nie tędy droga o czym pewnie przekonają się niebawem osoby zajmujące się marketingiem pól, które znalazły się w tak zwanym ogonie sondy."

Image Marek W. Podstolski - Prezes PGA Polska
"Gratuluję Toya Golf i jej załodze zdobycia tego tytułu. Najwiecej mnie cieszy ilość głosów oddanych na stronie www.golfmedia.pl. Widać z tego, że ilość grających golfistów w stosunku do liczb Polskiego Związku Golfa jest jednak większa niż nam się wydaje. Stanowczo polecam każdemu początkującemu lekcje z uprawnionym istruktorem golfa. Jestem pewny, że ich postęp w grze i umiejętności interpretacji reguł golfowych poprawią się znacznie. Również polecam wszystkim golfistom wstąpienie do PZG. Korzyści są o wiele większe niż koszty.
Konkurs na najmilsze pole golfowe w Polsce udowodnił, że warto jest być dobrze zorganizowanym klubem golfowym. Jeżeli wszystko sprawnie działa w klubie, to ma  się czas dla klienta, którym jest przecież członek klubu lub gość grający na tak zwany Green Fee. Redakcji gratuluję pomysłu konkursu i proszę o kontynuację w następnych latach."


Image Paweł Lewiński - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów:

"Konkurs na najbardziej lubiane pole golfowe jest bardzo ciekawą propozycją i sam oddałem swój głos na własne ulubione pole. Wystawiając oceny kierujemy się wieloma czynnikami - począwszy od poziomu i kompetencji obsługi, poprzez wrażenia estetyczne domku klubowego i oczywiście pola oraz jakość pola golfowego. Dzięki takim konkursom czy rankingom łatwiej jest ocenić pole na podstawie odczuć golfistów, co przy rosnącej liczbie pól może przełożyc się na wybór pola na którym chcemy zagrać."


Image Jerzy Czaplejewicz - Magazyn Golf & Life

"Gratuluję Toya Golf & CC wyboru na najbardziej lubiane pole 2006r. Golf w Polsce pozytywnie zmienia się co roku. Dobrym przykładem zmian jest także pole golfowe Toya Golf & CC z kilku powodów:
-pole zostało zbudowane zgodnie z najlepszymi światowymi doświadczeniami
- przygotowano kompleksowy projekt biorąc pod uwagę uwarunkowania ekonomiczne zarządzania polem,
- pole jest zadbane i rzeczywiście przyjazne dla golfistów,
- brak budynku klubowego nie przeszkadza w stworzeniu miłej, klubowej atmosfery,
- zarówno właściciele jak i bezpośrednio zarządzający polem potrafili w krótkim czasie pozytywnie zapisać to pole w świadomości większości golfistów.
Życzę dalszych sukcesów w budowaniu pozytywnego wizerunku tego pola golfowego przyczyniając się do promocji tego sportu w Polsce.
P.S. Może tylko łaskawszym okiem należy spojrzeć na właścicieli zwierząt."Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005