startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Wygraj 52 rundy golfa
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Wygraj 52 rundy golfa Drukuj Email
17.03.2007.
Image Serwis internetowy TeeGenius oferuje golfistom szansę wygrania 52 bezpłatnych rund golfa, do rozgrania przez wszystkie tygodnie w roku. Na każdą z tych rund zwycięzca może zabrać swojego przyjaciela, który też gra za darmo.
 Aby mieć szansę na taką nagrodę uczestnik konkursu musi zarejestrować się (też bezpłatnie) na stronie www.teegenius.co.uk do momentu losowania nagrody o godz 17.00 - 29 kwietnia 2007 roku. Losowanie daje szansę grania za darmo na jednym spośród 200 angielskich pól golfowych, będących w sieci obsługiwanej przez serwis TeeGenius, w tym tak znane pola jak: The Belfry, Trevose, Royal Mid Surrey, Kent National and Stoke Park.

 Jago Brown, dyrektor TeeGenius powiedział: "Ta promocja jest częścią naszego ciągłego zaangażowania w działania na rzecz dostępności golfa dla wszystkich graczy".

 “Nie mogę wyobrazić sobie lepszej nagrody dla jakiegokolwiek gracza niż 52 rundy, które można rozegrać na polu wybranym przez siebie. Przez cały rok najlepsze pola golfowe w Wielkiej Brytanii są do jego dyspozycji. Może na tą wyprawę wziąć towarzysza - cóż więcej można by chcieć?".

 Na bazie doświadczeń klientów TeeGenius ostatnio wprowadził nowy system rezerwacji teetime-ów. Odwiedzający mogą sprawdzić dostępność teetime według czasu, dnia, obszaru, kodu pocztowego i dopasować go do swoich potrzeb.

 Na stronie znajdziecie też informacje z 2700 pól golfowych Wielkiej Brytanii. Serwis nie pobiera opłat zarówno od golfistów jak i pól biorących udział w tym programie. Za jego pośrednictwem jest rezerwowanych 210 000 rund golfa miesięcznie.

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005