startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Mamy dwa lata Drukuj Email
20.03.2007.

Image Dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny, początek nowego sezonu 2007 i druga rocznica istnienia naszego portalu www.golfmedia.pl. Z okazji rocznicy wprowadziliśmy kilka nowości: uruchomiono forum, możliwość dodawania komentarzy po artykułach oraz nowe okno zwane short news - do zamieszczania krótkich informacji. Można też samemu dodawać swoje ogłoszenia (poprzez opcję forum).

 Wiek to mocno dziecięcy wierzymy, że jeszcze mamy swieżość dziecięcego spojrzenia.  Jest nadzieja, że trochę też jest w naszych publikacjach doświadczenia, bacznego obserwatora polskiego życia golfowego. Powiedzmy wprost, mimo pewnego zadowolenia z naszej pracy mamy świadomość wielu jeszcze czekających nas zadań. Obiecujemy nie poprzestać na laurach. Nawet jeżeli jest to "złota piłka z laurem" zdobyta w ubiegłym roku przez Toya Golf & Country Club - nagroda dla najbardziej lubianego pola golfowego w Polsce w 2006 roku.

 Drodzy czytelnicy, dla Was dokumentujemy to co się dzieje w polskim golfie. W minionym roku opublikowaliśmy dla Was 171 tekstów. Chcielibyśmy wierzyć, że znaleźliście w nich również coś dla siebie. Odwzajemniacie się nam ciągle rosnącą oglądalnością. W najlepszym jak dotąd miesiącu - styczniu 2007 zanotowaliśmy 8336 wizyt, 81921 odsłon i 227949 wywołań. Rekord miał miejsce 19 stycznia, kiedy to licznik zarejestrował 691 wizyt. Nasze strony oglądane są z ponad 3000 komputerów, można więc z dobrą dokładnością założyć, że docieramy do ponad 5000 osób zainteresowanych golfem. Mamy swoich czytelników w ponad 30 krajach całego świata. Najwięcej czytelników poza granicami jest w USA, Niemczech i (pewnie za falą najnowszej emigracji) w Wielkiej Brytanii. Są też czytelnicy w tak egzotycznych krajach jak: Brazylia, Meksyk, Turcja i Chiny.

 Na drugą rocznicę przygotowaliśmy dla czytelników prezent. Wprowadziliśmy kilka nowości: uruchomiono forum oraz możliwość dodawania komentarzy po artykułach. Po lewej stronie głównej witryny można zauważyć nowe okno zwane short news - do zamieszczania krótkich informacji typu flash. Poprzez opcję forum można samemu dodawać swoje ogłoszenia. Jeśli masz do sprzedania kije golfowe, wózek czy inną golfową rzecz możesz zamieścić ogłoszenie. Z powyższych "bajerów" mogą korzystać jedynie użytkownicy portalu. Redakcja zachęca gorąco do rejestracji i korzystania z nowych udogodnień.

 W tym roku nasz portal będzie patronem medialnym przedsięwzięć Polskiego Związku Golfa. Od kilku lat z uznaniem śledzimy pracę zarządu PZG z Prezesem Mondalskim na czele. Uważamy, że wiele zmieniło się i ciągle zmienia się na lepsze. Konstatujemy to z uznaniem, ale obiecujemy dalej wnikliwie śledzić pracę zarządu PZG. Będziemy też czasem zwracać uwagę na, mamy nadzieję, rzadkie niedociągnięcia bo tak widzimy rolę mediów.

 Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za wierność. Oczekujemy Waszych uwag, chcemy być coraz lepsi. Życzymy Wam drodzy czytelnicy obfitego w sukcesy golfowe i osobiste sezonu 2007.

Redakcja www.golfmedia.pl

Komentarze
Szukaj
Piotr  - Gratulacje :)   |89.78.185.xxx |2007-03-26 19:21:05
Gratuluję 2-letniego jubileuszu Oby golfmedia.pl rozwijała się dalej, bo to
jedna z najlepszych Polskich stron o golfie szczególnie tym Zach.-Pom.)
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005