startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Amber i Binowo proponują
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Amber i Binowo proponują Drukuj Email
27.04.2007.
ImageAmber Baltic Golf Club w Kołczewie tradycyjnie już przygotował atrakcje na "najdłuższy weekend współczesnej europy". Odbędą się dwa turnieje: 01.05.2007 - IV Puchar Zjednoczonej Europy; 02-03.05.2007 - VI Turniej Konstytucji 3 Maja. Binowo zaprasza posiadaczy zielonej karty 6 maja na Turniej Integracyjny.

 Puchar Zjednoczonej Europy zaplanowany na 1 maja będzie rozgrywany w formacie stroke play brutto i netto. Zgłoszenia do turnieju w recepcji Amber Baltic Golf Club do poniedziałku 30.04 do godz. 12:00. Panowie zagrają z żółtych tees, panie oraz panowie powyżej 65 lat z czerwonych tees. Juniorzy i juniorki do lat 14 (w dniu zawodów) czerwone tees.Członkowie ABGC zapłacą za udział 40,-, juniorzy-członkowie ABGC 25,-. Opłata dla gości wyniesie 130,-, dla gości juniorów 80,-.

Nagrody: I miejsce brutto - pobyt dla dwóch osób w Andel.s Hotel**** w Krakowie

I miejsce netto    pobyt dla dwóch osób w Hotelu Jan III Sobieski**** w Warszawie

II miejsca (brutto i netto) pobyt dla dwóch osób w Hotelu Chopin*** w Krakowie     

III miejsca (brutto i netto) rejs dla 2 osób promem Polonia na trasie Świnoujście-Ystad-Świnoujście


PROGRAM TURNIEJU

09:30 start do turnieju (na starcie pakiety lunchowe)

15:30 bufet obiadowy w budynku klubowym

17:30 ogłoszenie wyników i ceremonia wręczenia nagród    


 Dwudniowy IV Turniej Konstytucji 3 Maja rozpocznie się w środę 2 maja na polu w Kołczewie. Tym razem będzie rozgrywany o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów. Turniej rozgrywany w formacie stableford brutto, netto. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje recepcja Amber Baltic Golf Club do wtorku 1.05 do godz. 12:00. Tees tak samo jak w turnieju europejskim.Opłaty: członek ABGC 60,-, członek ABGC junior 40,-. Gość 250,- gość junior 150,-. Nagrody: Sprzęt, odzież i akcesoria golfowe.


PROGRAM TURNIEJU

Środa 2.05.2007

09:00 start do turnieju z 1 i 10 tee (na starcie pakiety lunchowe)

14:30 lunch w budynku klubowym

15:30 ogłoszenie wyników po pierwszym dniu oraz ogłoszenie listy startowej do drugiej rundy.

Czwartek 3.05.2007

08:30 start do turnieju z 1 tee (na starcie pakiety lunchowe)

14:30 lunch w budynku klubowym

15:30 ogłoszenie wyników


 W niedzielę 6 maja Prezes Klubu Binowo Park zaprasza posiadaczy zielonej karty na Turniej Integracyjny. Turniej rozpocznie się o godzinie 11.00. Wystartują drużyny czteroosobowe. W każdej z drużyn znajdą się zaawansowani golfiści i początkujący. Format turnieju (Texas Scramble) jest bardzo przyjazny i gwarantuje wspaniałą zabawę. Po turnieju Członkowie Klubu zapraszają wszystkich początkujących na Golfowe Grillowanie i piwo.

 Uprawnione do gry są osoby posiadające zieloną kartę wydaną przez Binowo Park Golf Club i zaawansowani golfiści posiadający karty handicapowe. Wpisowe 30 zł od uczestnika. W każdej z drużyn znajdą się dwie osoby zaawansowane i dwie osoby początkujące. Texas Scramble jest to forma gry drużynowej, gdzie po wykonaniu uderzeń przez wszystkich członków drużyny wybiera się najlepszą piłkę i wszyscy uderzają kolejny raz z tego samego miejsca, aż do trafienia do dołka. Jest to bardzo przyjazna forma turnieju, szczególnie dla osób początkujących.Puchary przewidziano w nastepujących kategoriach: netto pierwsze trzy miejsca, brutto pierwsze trzy miejsca.


Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005