startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow I AEZ TURNIEJ GOLFOWY "OJCIEC I SYN"
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


I AEZ TURNIEJ GOLFOWY "OJCIEC I SYN" Drukuj Email
06.08.2007.
ImageW Amber Baltic Golf Club rodzinne pary golfistów rywalizowały o zwycięstwo w turnieju golfowym "Ojciec i Syn". Wygrali szczecinianie Włodzimierz i Michał Ponto wyprzedzając dwie pary gospodarzy Zdzisława i Sebastiana Krupów oraz Hase Borga z Wojciechem Karpińskim.

 Pod koniec ubiegłego roku powstał pomysł zorganizowania w Amber Baltic Golf Club turnieju golfowego wzorowanego na popularnej w wielu krajach formule „Ojciec i Syn”. Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport, co skłoniło organizatorów do umieszczenia tego turnieju w programie na rok 2007 pod nazwą I AEZ Turniej Golfowy „Ojciec i Syn”, w terminie 4-5 sierpnia.
Patronat nad turniejem objął Polski Związek Golfa oraz Senator RP Andrzej Person.
Od początku turnieju graczom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda i wspaniała atmosfera Po pierwszej rundzie, rozgrywanej w formacie greensome 3/8 wspólnego handicapu prowadzenie objęli  Włodzimierz i Michał Ponto, wyprzedzając Andrzeja i Jacka Personów oraz Zdzisława i Sebastiana Krupów. W drugim dniu turnieju – w formacie better ball 3/4 własnego handicapu na prowadzenie wysunęli się Jerzy i Tomasz Litwiniuk, a zaraz za nimi Andrzej i Mariusz Zawadzcy . Ostatecznie zwyciężyli Włodzimierz i Michał Ponto, na drugim miejscu uplasowali się Zdzisław i Sebastian Krupa, a na trzecim Hase Borg i Wojciech Karpiński.
Organizatorzy zapraszają rodzinnie do Amber Baltic Golf Club już za rok!

Image

Zwycięzcy z przedstawicielami sponsora
 

Image 

Pary na polu, w czerwonych koszulkach Andrzej i Mariusz Zawadzcy 

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005