startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Lekcje Golfa
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Lekcje Golfa Drukuj Email
16.04.2005.
  Lekcje golfa prowadzone są obecnie na polu Amber Baltic Golf Club w Kołczewie k/Międzyzdrojów.

  Lekcji udziela Jerzy Dutczak aplikant PGA Polska, uczestnik szkolenia instruktorów golfa prowadzonego przez PGA Polska i Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W golfa gra od 1996 roku. Swą amatorską przygodę z tym najpiękniejszym ze sportów rozpoczynał na polu golfowym w Łukęcinie, później grał w Amber Baltic Golf Club w Kołczewie. W 1999 roku był kapitanem tego klubu. Od 2001 roku członek klubu Binowo Park Golf Club w Szczecinie a od 2008 Modry Las Golf Club w Choszcznie. W 2004 roku zdobył Mistrzostwo Polski Dziennikarzy w Golfie. W 2008 roku zwycięzca finału krajowego turnieju World Golfers Championships, reprezentował Polskę na finale światowym rozegranym na polach Mission Inn koło Orlando, Florida USA. Wcześniej Mistrz Polski Dziennikarzy w Koszykówce (w 1995 roku z drużyną Telewizji Szczecin). Od 2010 roku zawodowy instruktor golfa, z wykształcenia inżynier lotnik. Wydawca portalu golfowego www.golfmedia.pl.

Informacje kom 609 129 802, e-mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Pełna oferta na stronie abgc.pl pod adresem

http://abgc.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=223&lang=pl

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005