startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Binowski Czar Par
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Binowski Czar Par Drukuj Email
26.03.2008.
Image Rozpoczyna się całkiem nowy i świeży sezon golfowy AD 2008. Za oknem wprawdzie prószy jeszcze śnieg ale to już niedługo. Planowana na sobotę 29 marca inauguracja w Binowie przesunie się o tydzień. 6 dni później później mocne wejście - AEZ Mistrzostwa Polski Par. Mamy nadzieję, że jak co roku cała golfowa Polska zamelduje się na wiosnę w Binowie. Organizatorzy oprócz turnieju głównego przygotowali dwie nowe ciekawe propozycje. Na miniaturze zwycięzcy z 2007 roku Michał Wacławek (po lewej) i Max Sałuda.

Sezon w Binowie rozpocznie się w sobotę 5 kwietnia, tradycyjnie jak co roku dniem gospodarczym i turniejem Texas scramble. W niedzielę 6 kwietnia pierwszy turniej klubowy. Inauguracja sezonu została przesunięta o tydzień ze względu na zimową aurę.


 Za dwa tygodnie, 11 – 13 kwietnia  w Binowie rozegrany zostanie turniej AEZ Mistrzostwa Polski Par 2008. Turniej tradycyjnie już otwiera sezon golfowy w Polsce i jest mocnym akordem na początek sezonu. Zawody odbędą się w systemie better ball stroke play (brutto i netto 3/4 hcp). W zeszłym roku zdecydowanie zwyciężyli Max Sałuda i Michał Wacławek. Relacja z turnieju tutaj.
Zgłoszenia telefonicznie w recepcji klubu Binowo lub przez www (link pod bannerkiem po lewej stronie).

 Z programu turnieju:

11 kwietnia - dzień treningowy, 12-13 kwietnia – I i II runda turnieju. Godzina startu 08:00. Drużyny dwuosobowe, każdy uczestnik musi posiadać oficjalny handicap. Suma HCP pary nie może być wyższa niż 50. Opłaty turniejowe: 350 pln od osoby dla niezrzeszonych w BPGC, 150 pln od osoby dla zrzeszonych w BPGC, 425 pln od osoby dla niezrzeszonych w PZG. Mężczyźni - białe tees, kobiety - żółte tees.

 W tym roku organizatorzy przygotowali dwie dodatkowe atrakcje towarzyszące temu turniejowi.

 Pierwszą z nich jest AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty 2008. Wydarzenie adresowane jest dla posiadaczy Zielonej Karty z całej Polski. Zawody odbędą się w Binowie na polu 9-dołkowym. Podobnie jak w głównym turnieju posiadacze Zielonych Kart zagrają w formacie four ball. Format  four-ball stroke play polega na tym, że każdy z partnerów gra swoją piłkę i na danym dołku liczy się lepszy wynik z pary.

 Program: 11 kwietnia - dzień treningowy, 12-13 kwietnia – I i II runda turnieju. Start przewidziano na godzinę 10:00. Drużyny są dwuosobowe. Każdy uczestnik musi posiadać Zieloną Kartę. Do turnieju można się rejestrować pojedynczo, wówczas organizatorzy dobierają drugą osobę do pary. Opłaty turniejowe: 220 pln od osoby dla niezrzeszonych w BPGC, 120 pln od osoby dla zrzeszonych w BPGC, 280 pln od osoby dla niezrzeszonych w PZG. Juniorzy do lat 18 bezpłatnie. Mężczyźni - żółte tees, Kobiety - czerwone tees. Format    36 dołków, stroke play, four-ball better ball.

 Drugą z nich jest spotkanie menedżerów/właścicieli pól golfowych, które odbędzie się w piątek 11.04.2006 roku, o godzinie 15:00 w budynku klubowym na polu golfowym Binowo Park.
W programie spotkania:
1.Prezentacja programu WinScore do obsługi pól golfowych – Stephen Andratch
2.Prezentacja hal namiotowych  EMS tents system – Krzysztof Białas.
3.Promocja golfa w Polsce i za granicą – wypracowanie wspólnej strategii działań marketingowych.
4.Sprawy różne.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005