startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Kettler Open
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Kettler Open Drukuj Email
30.03.2008.
Image Piotr  Dąbrowiecki, student z Warszawy z łukęcińskim rodowodem zwyciężył w turnieju Ketler Open Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego.
  W Modrym Lesie Piotr zagrał najgorszą ze swoich turniejowych rund 83, ale przewaga zdobyta na polach w Kołczewie (75) i Binowie (76) wystarczyła, aby jego zwycięstwo było niezagrożone (wynik całkowity 235). W niedzielny dżysty dzień na Choszczenskim polu swój tryumf miał za to weteran szczecińskich golfistów - Paweł Grzelak (ostateczny jego wynik 241). Jako jedyny w finale zagrał wynik poniżej osiemdziesięciu uderzeń. Jego 79 wystarczyło, aby wyprzedzić Janka Kalińskiego z Warszawy (3m. 244) i zdobyć srebrny medal. Duży to sukces Pawła, zważywszy dzielącą obu graczy różnicę wieku - prawie dwóch pokoleń.

 Czwarty w klasyfikacji generalnej był Romuald Szałagan z Toyi ex equo z Krzysztofem Woźniakiem z Amber Baltic GC, obaj skończyli turniej z wynikiem 250 uderzeń. Szósty był Wiktor Bąk z Binowa (251). Najlepszy z choszczeńskich graczy był Jędrzej Łopatto, który z wynikiem 252 był siódmy. Wyprzedził Michała Jadwisiaka ze Szczecina (8m. 255), dziewiąty był Andrzej Szmit z Gorzowa. Pierwszą dziesiątkę zamyka Kazik Mendak z Binowa, który ukończył mistrzostwa z wynikiem 260.

 Najlepszą spośród zachodniopomorskich golfistek  została  Elżbieta Górska.  Ukończyła  ten wyczerpujący turniej  z doskonałym wynikiem 271. Najlepszym juniorem brutto okazał się Jan Szałagan jr., netto najlepszy spośród juniorów był Maciej Grygo.

 W klasyfikacji netto panów zwyciężył Jarosław Michalski 213, przed Wiktorem Bąkiem 219 i Bogdanem Witkowskim 222.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005