startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Bankowy swing Drukuj Email
16.04.2008.

Związek Banków Polskich Klub Bankowca zaprasza golfistów  branży bankowej i około finansowej z całego kraju oraz ich gości (turniej w parach) na drugą edycję turnieju golfowego Związek Banków Polskich Golf Cup.

Image

 

 

 

 


 W tym roku bankowcy spotkają się  na polu Mazury Golf & Country Club w Naterkach koło Olsztyna. Turniej zostanie rozegrany w sobotę i niedzielę, 17-18 maja 2008roku.
17.05. – runda treningowa shotgun
18.05. - runda turniejowa shotgun.

 Organizatorzy liczą, że nowa, atrakcyjna formuła turnieju zachęci wielu  uczestników. Turniej  rozgrywany jest parami wg. formatu four – ball stroke play, który polega na tym, że każdy zawodnik z pary gra swoją piłką i na każdym dołku do końcowego wyniku drużyny zalicza się lepszy wynik zawodnika z pary. Regulaminem i programem turnieju dostępny jest na http://www.ltc-sport.pl/index.php?id=19

 Na zwycięzców turnieju głównego oraz  turniejów „Hole In one”, „Nearest to the pin”, „Longest drive”, „Best putt” czekają atrakcyjne nagrody w tym: szkolenie z zakresu zarządzania projektami od MT&DC, dwie klubowe marynarki szyte na miarę  od firmy Scabal, nowy driver Titleist od Polskiej Siły Wiatru i wiele innych.  Klub z Naterek dodatkowo ufundował  jednorazowe green fee dla każdego z uczestników.

 W programie znajdzie się  dodatkowo: wieczór wyspiarski z atrakcjami, degustacja whisky, win Grand Cru, prezentacja marynarek i koszul Scabal oraz pokaz golfowy najlepszego zawodowca, członka PGA Polska – Petera Bronsona.

 Czekamy na  zgłoszenia: www.klubbankowca.com.pl  AKADEMIA SPORTU
Biuro turniejowe, Kontakt: +48 501 276 888

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005