startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Michał wygrywa dwa razy
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Michał wygrywa dwa razy Drukuj Email
04.05.2008.
Image Michał Kasprowicz wygrał podczas minionego długiego weekendu dwa turnieje na dwóch zachodniopomorskich polach. 1 maja zwyciężył w Modrym Lesie w turnieju "Dzień Członkostwa", zaś 3-4 maja wygrał w Amber Baltic Golf Club Turniej Konstytucji 3 Maja.

 Główną nagrodą w turnieju "Dzień Członkostwa" było roczne członkostwo na Polu Modry Las. Mamy nadzieję, że teraz Michał Kasprowicz, jeden z najlepszych polskich amatorów (HCP 2,1) - Poznaniak reprezentujący KG Toya będzie częstym gościem na polu w Choszcznie.

 Majowy weekend rozpoczął się w klubie Amber Baltic od czwartkowego V Pucharu Zjednoczonej Europy. Turniej wygrał w dwóch kategoriach stableford brutto i netto Piotr Dąbrowiecki (31 stb/ 35 netto). Wyprzedził Waldemara Rumińskiego (35 stb) i Macieja Stasiaka (34 stb).

 Zwieńczeniem majowego weekendu z golfem był turniej z tradycjami "VII Turniej Konstytucji 3 Maja". - Do gry przystąpiło ponad 80 zawodników. Mimo dużej frekwencji i zwykłego obłożenia pola związanego z weekendem udało nam się sprawnie przeprowadzić turniej - powiedziała nam manager klubu w Amberze Małgorzata Marchelak - pogoda dopisała, widzę , że wszyscy wyjeżdzają zadowoleni.

 Wygrał jak wspomnieliśmy na początku Michał Kasprowicz. Warto też zaznaczyć doskonałą grę drugiego w klasyfikacji brutto - kołczewskiego "weterana" Krzysztofa Woźniaka, który mimo dobrego handicapu był też w czołówce klasyfikacji netto (3 m.). Doskonale spisał się reprezentant łódzkiego Golf Palace junior Maciej Grabarczyk, który zajął brutto trzecie miejsce.

 Po zwycięstwie w turnieju "Konstytucji 3 Maja" zwycięzca powiedział. -  Swoje zwycięstwo zawdzięczam głównie absencji w turnieju wielu czołowych graczy. Przy takiej grze powinienem być co najwyżej w pierwszej dziesiątce. Finałową rundę zacząłem tragicznie od ósemki na pierwszym dołku, później grałem lepiej ale to i tak była najgorsza moja runda w czasie tego pobytu. Zagrałem na polu w Kołczewie trzy rundy, w piątek 70, w sobotę 76 dziś 80.

 W klasyfikacji netto zwycięzył Mirosław Narolski (-9), przed Pierrem Ziółkowskim (-1) i wymienionym już Krzysztofem Woźniakiem. Ex equo trzecie miejsce zajęli junior Michał Jasionek i wydawca magazynu Golf Mediatour - Zbigniew Folta.

Image
Michał Kasprowicz odbiera puchar za zwyciestwo z rąk Małgorzaty Marchelak
 

Image
Krzysztof Woźniak (z lewej) z fundatorem nagród burmistrzem Wolina Eugeniuszem Jasiewiczem

Image
Maciej Grabarczyk był trzeci w klasyfikacji brutto


Image
Netto zwyciężył Mirosław Narolski
 

Image
Pierre Ziółkowski z ABGC zajął netto drugą lokatę
 

Image
Michał Jasionek zagrywa na 14 green
 

Image
Grali w turnieju: od lewej Andrzej Mataj, Leszek Zembrowski, Kazimierz Mendak, Michał Jadwisiak i John Hughes
 

Image
W oczekiwaniu na swoją kolej: Piotr Kołodziejczak, Bożena Sokołowska, caddie Anna Bartczak i Zbigniew Lubka
 

Image
Zbigniew Witków, Solentuna GC
 

Image
Wiosenny widok na domek klubowy i pole w Kołczewie

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005