startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Startuje Polish Golfers Championships
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Startuje Polish Golfers Championships Drukuj Email
08.05.2008.
Image Już w niedzielę, 18 maja ruszy kolejna, dziewiąta edycja Polish Golfers Championship 2008. Pierwsza eliminacja rozegrana zostanie na Polu Golfowym Binowo Park. W tym roku zwycięzcy polskiej edycji wywalczą prawo startu i honor reprezentowania barw Polski w finałowym turnieju World Golfers Championship, który rozegrany zostanie w dniach 22 – 29 listopada 2008 na polach Mission Inn w Orlando na Florydzie (na miniaturze).

 Turniej Polish Golfers Championships sponsorowany przez ostatnie cztery lata przez Lexusa, w tym roku nie ma tytularnego sponsora. Dziwne doprawdy są decyzje korporacyjnych działów marketingu. Turniej PGC to najważniejsze w sezonie zawody amatorów, turniej z dużą tradycją, słynny i zawsze perefekcyjnie zorganizowany z ogromnymi zasługami dla rozwoju polskiego golfa. Lexus wycofując się z jego sponsorowania traci niepowtarzalną okazję wzmocnienia swojej marki, poprzez wykorzystanie doskonałej opinii tego wydarzenia golfowego.

  Jak co roku zwycięzcy turnieju finałowego polskiej edycji będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą golfową przygodę na finale światowym. W tym roku turniej będzie w USA w Orlando na Florydzie.

 Stali bywalcy turnieju PGC po raz kolejny staną przed szansą zmierzenia się z najlepszymi graczami w Polsce. Natomiast nowi uczestnicy będą mieli okazję podpatrzyć, jak grają mistrzowie, by skorzystać z ich doświadczeń w celu doskonalenia własnych umiejętności. Wszyscy zaś, bez wątpienia będą mieli możliwość wzięcia udziału w fantastycznej golfowej zabawie, w tym roku z naciskiem na sportowy wydźwięk turnieju. Do pierwszego turnieju w Szczecinie zgłosiło sie już ponad 100 graczy. Golfiści, którzy chcą się wpisać na listę uczestników muszą się więc pospieszyć.

 Turniej jest organizowany w sześciu kategoriach handicapowych: HCP 0-5, HCP 6-10, HCP 11-15, HCP 16-20, HCP 21-25, HCP 26-36

 Terminarz tegorocznych turniejów jest następujący:

Szczecin, Binowo Park Golf Club - 18 maja 2008
Trójmiasto, Sierra Golf Club - 24 maja 2008
Łódź, Wola Błędowa - 07 czerwca 2008
Częstochowa, Rosa Private Golf Club - 14 czerwca 2008
Warszawa, First Warsaw Golf & CC - 28 czerwca 2008
Poznań, Golf Club Bytkowo - 12 lipca 2008
Mazury Golf & Country Club - 19 lipca 2008
Kraków, Kraków Valley Golf & Country Club - 02 sierpnia 2008 
Szczecin, Binowo Park Golf Club – finał -  21 – 23 sierpnia 2008

W Binowie w konkursie Hole in One będzie do wygrania cenny zegarek Omega. Niewątpliwie dużą atrakcją tegorocznego cyklu turniejów jest klasyfikacja Diners Club Trophy 2008. Posiadacze kart płatniczych Diners Club będą rywalizowali o udział w światowym finale 2008 Diners Club International and Pro-Am Classic na polu Vila Sol, Vilamoura w Portugali, który odbedzie się w dniach 3 – 7 listopada 2008 r.

Rejestracja do turniejów, terminarz oraz regulaminy na stronie http://www.golfpgc.pl/

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005