startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Dwunasty "Media Cup" w Binowie
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Dwunasty "Media Cup" w Binowie Drukuj Email
30.05.2008.
Image Twórca turnieju "Wowka" Abkowicz (na zdj.) jest już wprawdzie emerytem, ale jego dzieło jest kontynuowane. Zbliża się wiosenne golfowe święto szczecińskich "żurnalistów". Na polu w Binowie w sobotę 14 czerwca 2008, jak co roku spotkają się dziennikarze i pracownicy szczecińskich mediów żeby wspólnie zabawić się w golfa.

 Turniej ten jest, być może, turniejem o najdłuższym stażu ze wszystkich polskich turniejów golfowych.

 Ojcem przedsięwzięcia jest Włodzimierz "Wowa" Abkowicz długoletni prezes wydawnictwa Kurier Press w Szczecinie. Do momentu zamknięcia pola turniej był rozgrywany w Łukęcinie, w tym roku po raz drugi gości na polu w Binowie. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i miłą atmosferę bez względu na pogodę.

 Jak do tej pory na liście zwycięzców turnieju widnieje sześć nazwisk. Jeden gracz Jerzy Dutczak ma na swym koncie trzy zwycięstwa. Trzech zawodników wygrało dwukrotnie, są to: Mirosław Kwiatkowski, Michał Abkowicz, Paweł Winiarski, po jednym zwycięstwie zanotowali Witold Jabłoński i Zbigniew Folta. Ciekawe kto wygra w tym roku. Do grona faworytów należą Andrzej Zawadzki - wydawca magazynu "Golfista", Zbigniew Folta - wydawca pisma "Golf-Mediatour", znany z "telewizyjnej trójki" Jarosław Dobrzyński a także Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego, długoletni dziennikarz - Witold Jabłoński.


Turniej pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego organizuje Wydawnictwo „Kurier-Press” (kontakt z organizatorem - Marta Rapcewicz tel. 91 486 05 05, 91 486 05 25) przy współpracy Zakładów Chemicznych Police.

W programie indywidualny turniej na 9-dołkowym polu, drużynowy konkurs na "putting greenie" i otwarty konkurs „nearest to the pin”.

Sponsorem turnieju jest PKO Bank Polski SA.


Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005