startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Zaprosili Nas arrow Brylantowy Turniej A&A
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Brylantowy Turniej A&A Drukuj Email
21.06.2008.
Image W niedzielę 8 czerwca zakończył się V Jubileuszowy Turniej „O Brylant A&A” (trofeum na zdjęciu). Jeden z najlepszych turniejów w Polsce, w tym roku zgromadził ponad 1600 gości oraz 85 golfistów. Honorowy patronat nad turniejem objął jak zawsze Polski Związek Golfa oraz po raz pierwszy Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 Zacięta walka o zwycięstwo toczyła się między Wojciechem Świniarskim a Michałem Kończakiem, którzy uzyskali ten sam wynik 166 brutto i rozegrali emocjonującą dogrywkę. Zwycięzcą pojedynku okazał się Wojtek Świnarski i to on został zdobywcą statuetki z brylantem. Najlepszą w klasyfikacji pań okazała się Elżbieta Wolschendorf-Łazowska z wynikiem 200 brutto.

 Brylantowa kolia ufundowana przez A&A Dom Jubilerski, która była nagrodą główną w konkursie Hole in One, nie znalazła w tym roku swojego właściciela. Natomiast konkurs Nearest to the Pin wygrał Adam Kowalczewski, którego piłka wylądowała najbliżej flagi. Najdłuższe uderzenie w konkursie Longest Drive należało do Marka Pisarskiego a wśród pań najdalej poleciała piłka Elżbiety Wolschendorf-Łazowskiej. Na zdjeciu poniżej zdjęcie wszystkich zwycięzców z prowadzącym galę Krzysztofem Ibiszem.

Image

Oprócz emocji sportowych organizatorzy zapewnili ciekawe atrakcje m.in. pokazy mody i tańca, konkursy i niespodzianki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wystawa rzeźb studentów Wydziału Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz pokaz trików golfowych przygotowany przez Jamesa Bray’a, który skupił uwagę licznej publiczności.

 Turniej zaszczyciło swoją obecnością wielu wspaniałych gości, wśród których była obecna Miss Polonia 2007 Barbara Tatara -  Ambasador marki Frederique Constant. Można było również spróbować smacznych potraw, skosztować jubileuszowego tortu a także degustować wyśmienite wina oraz cygara. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, gościom za przybycie, a wszystkich już teraz zapraszają na VI edycję Turnieju o „Brylant A&A” w przyszłym roku.

Wyniki Turnieju
Kategoria Open brutto

1.Wojtek Świniarski – 166 brutto
2.Michał Kończak – 166 brutto
3.Grzegorz Zieliński – 170 brutto

Kategoria Open netto
1.Kaźmierczak Oskar 133 netto
2.Rafał Wieczorek
3. Michał Kończak

Kategoria Kobiety brutto
1.Elżbieta Wolschendorf-Łazowska – 200 brutto
2.Stepułajtys Beata – 206 brutto
3.Mokrzycka Ewa – 216 brutto

Kategoria Kobiety netto
1.Elżbieta Wolschendorf-Łazowska – 156.6 netto
2.Stepułajtys Beata – 162.2 netto
3.Mokrzycka Ewa – 179.2 netto

Nearest to the Pin  - Adam Kowalczewski
Longest Drive - Marek Pisarski w klasyfikacji mężczyzn, Elżbieta Wolschendorf-Łazowska – w klasyfikacji kobiet

 Nasza redakcja była jednym z patronów turnieju, poniżej zamieszczamy logotypy wszystkich sponsorów i patronów wydarzenia.

Image
 

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005