startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Golf na Podkarpaciu
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Golf na Podkarpaciu Drukuj Email
21.06.2008.
Image Ostatnia niedziela czerwca przyniosła podkarpackim golfistom możliwość zagrania na swoim podwórku. Właściwie podwórko należy do Stanisława Sroki, prezesa PodkarpackiegoKlubu Golfowego, który wybudował 6- dołkowe pole w Porębach Krzywskich koło Sędziszowa Małopolskiego, nieopodal Rzeszowa.

 Do tej pory Podkarpacie było białą plamą na golfowej mapie Polski. 29 czerwca zainaugurowano otwarcie Akademii Golfa w Porębach, z której członkowie Podkarpackiego Klubu Golfowego mogą nieodpłatnie korzystać. A co łączy golfistów oprócz pasji do golfa? Upodobanie do dobrych samochodów. Dlatego otwarcie Akademii połączono z piknikiem Volvo Masters Amateur.

Zaproszeni goście poznawali tajniki gry w golfa i najnowszych modeli Volvo. Mimo, że część osób pierwszy raz trenowała swingi, ofiar w ludziach nie było. W związku z czym należy mieć nadzieję, że za rok piknik również się odbędzie.  Galerię zdjęć z wydarzenia można podziwiać pod linkiem

Zawodnicy, którym golf nie jest obcy, przygotowują się do Mistrzostw Podkarpacia. Bedą one rozegrane 5-6 września na polu Klubu Rosa w Częstochowie. Początkujący, którzy nie trzymali jeszcze kija w ręku też mają szanse: Volvo uruchomiło od bieżącego sezonu Akademię Golfa Volvo Masters Amateur (volvomasters.pl). Celem akademii jest nauka gry w golfa, prezentacja jego zasad, historii i etykiety. Dodatkowo od lipca PKG uruchamia kursy w ramach ogólnopolskiego programu Play Golf.

Image

Piknik trwa na całego.

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005