startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Mercedes Trophy
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Mercedes Trophy Drukuj Email
01.07.2008.
Image W ostatni weekend na polu golfowym Rosa Private Golf Club odbył się turniej golfowy dla klientów marki Mercedes Benz. Zwycięzcą turnieju w kategorii głównej (netto 3/4 HCP) został Aleksander Chaba z wynikiem  46. Opłaty wpisowe zasiliły konto Fundacji Mam Marzenie, która od 2004 r. spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu. Jednym z patronów medialnych wydarzenia była nasza redakcja.

  Turniej MercedesTrophy 2008 rozegrano w Polsce po raz piąty ale na świecie organizowany jest od 1991 roku, w ponad 50 krajach, na wszystkich kontynentach. W tym roku najlepsi golfiści wyłonieni w turniejach krajowych spotkają się 25 - 30 września w Stuttgarcie gdzie będą walczyć o tytuł mistrza MercedesTrophy. Polskę reprezentować będą: Aleksander Chaba oraz zdobywca drugiego miejsca w kategorii netto 3/4 HCP: Dariusz Nowosad (39). Trzecie miejsce w tej najważniejszej kategorii turniejowej zdobył Sebastian Musiolik (38).

 Niemałe emocje organizatorzy turnieju zapewnili również nieco słabiej grającym zawodnikom, osobom towarzyszącym, widzom, dziennikarzom. Rywalizacja i ciekawe nagrody czekały zwycięzców w kategoriach HCP oraz w konkursach golfowych: putting, longest drive oraz hole in one. W tej ostatniej konkurencji najlepszy okazał się Robert Sinior. Za wybicie piłeczki golfowej najbliżej chorągiewki otrzymał do dyspozycji wybrany model Mercedesa na weekend. Wyróżniono najlepszą golfistkę w kategorii netto, a okazała się nią Małgorzata Buca – Nowosad. Najlepszy wynik brutto finałowego dnia turniejowego zdobył Jan Musiolik (75).

 Drugiego dnia MercedesTrophy 2008, w niedzielę odbył się specjalny turniej drużynowy VIP, w którym zwyciężyli: Urszula Hermanowska i Piotr Puzio, przed Sławkiem Pińskim i Robertem Nowosadem – zdobywcami drugiego miejsca. Trzecie miejsce zajęli Andrew Dowds i Filip Janowski.

 Turniej MercedesTrophy2008 pretenduje do miana jednego z najbardziej interesujących, wręcz ekskluzywnych wydarzeń golfowych roku. W programie imprezy znalazły się między innymi: akademia golfa, joga, fittnes i pilates na trawie, degustacja koniaków i cygar, zabawa w kasynie. W turnieju wzięło udział 120 zawodników.

Image

Dekoracja zwycięzców 

Image 

Przekazanie czeku Fundacji Mam Marzenie

Image 

Częstochowskie "zamki" na grenach 

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005