startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Konkurs 2010 Drukuj Email
06.12.2010.

Image Mamy już prawie zimę, czas na kolejną edycję konkursu na "Najbardziej Lubiane Pole Golfowe w Polsce".  W tym roku to już szósta edycja tego konkursu, ogłaszanego tradycyjnie przez naszą Redakcję. Konkurs jest wyjątkowy bowiem premiuje jak najbardziej subiektywne wrażenia golfisty z pobytu na polu golfowym.  Oceniamy to co jest dla nas najważniejsze: przyjemność z gry i przebywania na polu. Warto podkreślić, że nasz konkurs nie jest rywalizacją o tytuł najlepszego, najładniejszego czy najlepiej utrzymanego pola golfowego.  Jego celem jest wyłonienie pola, które jest najbardziej przyjazne, na którym lubimy spędzać czas bo jest nam tam dobrze. Głosujcie już dziś - "Złota Piłka z Laurem 2010" czeka na zwycięskie pole.

 

  Wasz głos - czytelników www.golfmedia.pl jest wyrazem uznania dla załogi ulubionego pola. W ten sposób doceniacie pracę właścicieli, managerów, greenkeeperów i ekipy biurowej wyróżnionego pola. O odbiorze pola golfowego jako przyjazne decydują przede wszystkim ludzie i panująca w domku klubowym atmosfera. O notowaniach klubu świadczy też praca szkoleniowa, w tym praca z juniorami i zaangażowanie dyrekcji w działania zmierzające do promocji golfa. Dwukrotnie już nasi laureaci zdobywali tytuły Klubowych Mistrzów Polski.

  Aby wziąć udział w głosowaniu należy wybrać pole w ramce umieszczonej z prawej strony z napisem "Konkurs". Głosować można raz dziennie. Laureatem zostanie to pole które do godziny 24.00 w dniu 28 lutego 2011 roku zbierze największą liczbę Waszych głosów. Zapraszamy sympatyków poszczególnych pól do naszej zabawy.

 W konkursie biorą udział wszystkie 18 dołkowe pola mistrzowskie działające w Polsce. Ze względów technicznych, nie uwzględniono pól mniejszych, które oczywiście też mogą być przyjazne, ale nie mogą być wybierane.

Image

 W ubiegłorocznym konkursie, po raz trzeci z kolei zwyciężyło Pole Bytkowo - gmina Rokietnica, pod Poznaniem. (powyżej zdjęcie z wręczenia nagrody). W tej chwili pole jest niestety nieczynne, nie weźmie więc udziału w tegorocznej rywalizacji. Bytkowo wyprzedziło niewielką liczbą głosów Śląski Klub Golfowy z Siemianowic Śląskich. Mamy nadzieję na wydatny udział Śląska w konkursie, w tym roku ubył im groźny rywal. Może do rywalizacji włączą się pierwsi zwycięzcy konkursu Binowo Park Golf Club lub zwycięzcy z 2006 roku, kiedy to wygrało Pole Toya w Krzyżanowicach pod Wrocławiem (zdjęcie poniżej z wręczenia nagrody)

Image

 Zapraszamy wszystkich czytelników do nadsyłania e-maili na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , dotyczących swoich wrażeń z grania na polu oraz reminiscencji z kontaktu z pracownikami i klubowiczami. Opublikujemy  na Wasze opinie.

 Nagrodą w konkursie jest "Złota Piłka z Laurem" tradycyjne, honorowe trofeum dla najbardziej lubianego pola golfowego w Polsce.


Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005