startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Do Polski na golfa
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Do Polski na golfa Drukuj Email
17.03.2009.
Image Golf in Poland. Zachodniopomorskie zaprasza na golfa. Pod takim hasłem 3 zachodniopomorskie pola golfowe Amber Baltic Golf Club, Binowo Golf Park oraz Modry Las promowały się na targach golfowych w Malmoe.

 Wspólna inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego i 3 pól golfowych zaowocowała prezentacją pod jedną marką, wspólnym leyoutem, ulotką i ofertą golfową dla turysty ze Skandynawii. Targi w Malmoe są największą imprezą branżową związaną z golfem w Skandynawii. Wielu wystawców, producentów sprzętu golfowego, właścicieli pól golfowych oraz tour operatorów prezentuje swoją ofertę na największym rynku golfowym w Europie.

 Wydarzeniem pierwszego dnia targów był bankiet wydany na stoisku zachodniopomorskim, który zgromadził kilkuset gości, golfistów, wystawców i tour operatorów. Drugiego i trzeciego dnia targów prawdziwą furorę robiła loteria - koło fortuny w której można było wygrać bilety green fee na zachodniopomorskie pola golfowe, upominki golfowe i materiały promocyjne. Do udziału w loterii zachęcała główna nagroda o wartości prawie 2.000 złotych, którą był pobyt golfowy w zachodniopomorskim - trzy noclegi (hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach, hotel Radisson w Szczecinie i Pałac w Mierzecinie) oraz trzy green fee na polu Amber Baltic w Międzyzdrojach, Binowo Park w Szczecinie i Modry Las w Choszcznie.

 Golf jest jednym z kluczowych działań promocyjnych Urzędu Marszałkowskiego, zapisany w Strategii Rozwoju Turystyki w województwie zachodniopomorskim do roku 2015.

 Image

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005