startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Norweska misja golfowa
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Norweska misja golfowa Drukuj Email
19.03.2009.
Image Ambasador Polski w Norwegii Wojciech Kolańczyk otworzył spotkanie biznesowe na temat golfa w zachodniopomorskim. 17 marca w Oslo swoją ofertę prezentowały pola golfowe z Binowa, Międzyzdrojów i Choszczna pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Jak podkreślił ambasador – „golf w zachodniopomorskim jest ciekawą alternatywą dla Norwegów w planowaniu podróży wakacyjnych”.

 Na zaproszenie ambasadora Wojciecha Kolańczyka i marszałka województwa zachodniopomorskiego Władysława Husejki w siedzibie ambasady polskiej w Oslo przedstawiciele norweskiej branży turystycznej, mediów i klientów biznesowych mieli okazję zapoznać się z ofertą zachodniopomorskich pól golfowych.


 Wśród prelegentów był przedstawiciel Północnej Izby Gospodarczej Wojciech Ciuruś, wiceprezes szczecińskiej firmy Ciroco, która funkcjonuje również na rynku norweskim mając swoją siedzibę w Halden. W spotkaniu uczestniczyła również Małgorzata Hudyma z Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Sztokholmie. Prezentacja zakończyła się losowaniem bezpłatnej podróży golfowej do województwa zachodniopomorskiego z możliwością gry na polach golfowych.


 Spotkanie w ambasadzie było częścią planu marketingowego, który realizowany jest przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego i zachodniopomorskich pól golfowych – Binowo Park Golf Club, Modry Las Golf Club i Amber Baltic Golf Club. Zdaniem menadżerów zachodniopomorskich pól golfowych wspólna prezentacja jest doskonałym posunięciem marketingowym, który gwarantuje wspólny sukces i realizacje zamierzeń Urzędu Marszałkowskiego w zakresie promocji produktów turystycznych regionu.

Image
Od lewej: Bogusz Downar-Zapolski (Modry Las), Małgorzata Marchelak (Amber Baltic), Wicemarszałek Zachodnipomorski Witold Jabłoński, Ambasador Wojciech Kolańczyk, Sławomir Piński (Binowo Park)

Image
Goście podczas prezentacji

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005