startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Zaprosili Nas arrow Turniej Hyundaia w Rajszewie
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Turniej Hyundaia w Rajszewie Drukuj Email
05.04.2009.

Image Bill Carey (z prawej) i Jacek Kubicki będą reprezentować Polskę w międzynarodowym turnieju Hyundai World Golf Championship, który rozpocznie się 11 maja na wyspie Jeju w Korei Południowej. Bilet na turniej wygrali w turnieju golfowym zorganizowanym z okazji 20-lecia przyjaźni polsko-koreańskiej.

 

 04 kwietnia br. polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club Rajszew miał miejsce turniej golfowy Hyundai Amateur Golf Championship, połączony z obchodami 20 rocznicy przyjaźni polsko-koreańskiej. Rozgrywki te są lokalną częścią międzynarodowego turnieju Hyundai World Golf Championship, organizowanego przez Hyundai Motor Company we wszystkich krajach, w których znajduje się przedstawicielstwo firmy.

 Nagrodę główną wywalczyli William Carey, który ze wspaniałym wynikiem 69(-3) brutto zwyciężył w turnieju, oraz zdobywca drugiej lokaty Jacek Kubicki 79(+7).

 Niestety nikt nie wygrał wspaniałego czerwonego Hyundaia i30, który czekał na zdobywcę asa na 5 dołku. Nikomu jak dotąd w 16-letniej powojennej historii polskiego golfa nie udało się wygrać samochodu w konkursie Hole in One, tradycji stało się więc zadość.

 Dla gości biorących udział w wydarzeniach dedykowanych obchodom 20 rocznicy polsko-koreańskiej przygotowano wiele atrakcji kulturowych i kulinarnych. Trzeba tu powiedzieć, a z niejednej już kuchni potrawy smakowaliśmy, że koreańscy kucharze spisali się na medal. Wspaniałym pomysłem okazała się fotograficzna wystawa zdjęć najpiękniejszych miejsc w Korei. Eksponowane na sztalugach w plenerze Rajszewa kolorowe fotogramy budziły zrozumiałe zainteresowanie. Spotkanie przyniosło dalsze wzmocnienie pozytywnych relacji kulturowych i biznesowych pomiędzy Polską a Koreą. Na podwarszawskim polu byli obecni Ambasador Korei Joon Jae Lee i Prezes Hyundai Motor Poland Chul Youn.

 Pan Chul Youn na ręce Patrycji Paziewskiej z Fundacji "Mam marzenie" przekazał czek na 6020 złotych.  Fundacja "Mam Marzenie", zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki ofiarności golfistów z Korei i Polski na pewno kilka następnych marzeń się spełni.

Image

Jacek Kubicki (z lewej) i Bill Carey (z prawej) zwycięzcy turnieju z symbolicznymi biletami

Image

Zwycięzcy turnieju

Image

Patrycja Paziewska z Fundacji Mam Marzenie z czekiem od Hyundaia

Image

W pięknym nadwiślańskim słońcu zagrywa Kasia Dolipska-Guz

Image 

Od lewej: Rober Kubiak, Katarzyna Dolipska-Guz, Izabela Stańczak i Jerzy Dutczak -jeden z turniejowych flight'ów

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005