startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Juniorzy Najlepszą Parą
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Juniorzy Najlepszą Parą Drukuj Email
19.04.2009.
Image Młody duet polsko-szwedzki Robin Kokociński i Jakim Legregren zwycięzył w pierwszym poważnym turnieju polskiego sezonu golfowego AD 2009. Ich wynik - 133, minus 11 nie pozostawił złudzeń, kto w turnieju był najlepszy. Młodzieżowcy pokonali dwa rodzime teamy : M.Orłowski-R.Centkowski (Mazury Golf) i W.Sikora-E.Młynarski (Mazury Golf/Kraków Valley 2m.- 145 uderzeń, ex equo) o dwanaście uderzeń. W klasyfikacji netto zwyciężyła damska para z Wrocławia: Beata Szmidt i Joanna Meronk.
 
 AEZ Mistrzostwa Polski Par z wysokiego c rozpoczęły sezon golfowy w Polsce. Do turnieju zgłosiło się i wystartowało 180 golfistów. Jak zwykle początek wiosny w Szczecinie witała "śmietanka" polskiego golfa. Godnie reprezentowane były wszystkie znaczące, regionalne środowiska. w pierwszej dziesiątce par byli Wrocławianie M.Gradecki-A.Meronk (4m.- 146), Szczecinianie P.Grzelak-R.Kanas (5m. - 149), Warszawiacy P.Dąbrowiecki-J.Kaliński (6m. - 149), Gdańszczanie D.Koss-A.Bagińscy (7m. -151). Turniej był jak zwykle znaczącym wydarzeniem towarzyskim i sportowym.

 Równolegle do turnieju w dniach 17 - 18 kwietnia 2009 roku na Polu Golfowym Binowo Park miały miejsce Targi Golfowe i Seminarium pt. "Jak zbudować pole golfowe". Nasza redakcja była jednym z partnerów medialnych tych wydarzeń. W miniony piątek miało też miejsce na polu w Binowie spotkanie założycielskie polskiego oddziału European Golf Course Owners Association (EGCOA). Z kuluarów wiemy, że właściciele polskich pól golfowych zamierzają się aktywnie włączyć do propagowania sportowego aspektu golfa w Polsce.

Image

 Zbiorowe zdjęcie zwycięzców

Image

 Zbigniew Zieliński i Waldemar Hałacz - przedstawiciele głównego sponsora turnieju - firmy AEZ
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005