startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Modry Las wygrywa z Słubicami
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Modry Las wygrywa z Słubicami Drukuj Email
24.04.2009.

Image W tegorocznym dwumeczu  match play rozegranym pomiędzy Modry Las GC z Choszczna a An der Oder GC ze Słubic zwyciężyła ekipa "Modraków". Po pierwszej rundzie rozegranej na polu w Choszcznie ekipa Modrego Lasu zdobyła przewagę 81 pkt Stableforda. Rewanż rozegrany w sobotę 24.10.2009 roku na polu w Słubicach zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Po ostatecznym podliczeniu wyników okazało się, że Modry Las GC zwyciężył w stosunku 873 pkt do 850 pkt. Tym samym puchar przechodni za zwycięstwo w turnieju, po jednorocznej przerwie wrócił do Choszczna.

 

W dniach 18 i 24 października 2009 roku odbył się kolejny mecz pomiędzy Modry Las GC z Choszczna a An der Oder GC ze Słubic.

Pierwsza runda została rozegrana na polu Modry Las a druga w Słubicach. Rywalizacja jak zawsze była zacięta i  wynik pojedynku rozstrzygał się do samego końca. Tym razem grano w formacie Stableford netto, a do wyniku końcowego liczyły się najlepsze rezultaty piętnastu graczy każdej ze stron. W obydwu rundach zwyciężali gospodarze. Po ostatecznym podliczeniu wyników okazało się, że Modry Las GC zwyciężył w stosunku 873 pkt do 850 pkt. i puchar przechodni wrócił do Choszczna.

Najlepszymi graczami okazali się Bogusław Bil, Henryk Sadocha, Arkadiusz Sanocki, Łukasz Sobota, Marek Konieczny i Bronisław Sobczak w drużynie Modrego Lasu oraz Rasmus Jansen, Benno Siewer, Manfred Wargenau, Leopold Owsiak, Tonsten Weissler i Andrzej Makowski reprezentujący klub w Słubicach.

Image
Na zdjęciu część ekipy Modrego Lasu. Od lewej B. Sobczak, P. Korwin-Piotrowski, M. Łopatto, W. Ziemak, A. Korniak, A. Rusiecki, Z. Gruca, W. Siwko i E. Nielsen

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005