startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Puchar Prezydenta
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Puchar Prezydenta Drukuj Email
19.05.2009.
Image Andrzej Szmit (na zdjęciu) jest ostatnio w doskonałej formie. Korzystając z tego, że większość dobrych graczy bawiła na mistrzostwach Polski Match Play na Lisiej Polanie nie miał problemu, aby wygrać Puchar Prezydenta w Kołczewie. Wynik 31 punktów stableford brutto (+5) zważywszy na nie najlepszą pogodę budzi respekt.
 
 W sobotę 16 maja 2009 roku na polu golfowym Amber Baltic Golf Club w Kołczewie rozegrano President's Cup. Doprawdy ogromnego hartu ducha trzeba było dokazać, aby walczyć o golfowe trofea przy takiej pogodzie jaka miała miejsce w czasie tego turnieju. Aura bardziej przypominała póżną jesień, niż zwykle przepiękny polski maj. Było dziesięć stopni i nieustannie padał deszcz. Mimo wszystko około 40 zawodników zawitało na pole koło Międzyzdrojów.

 Można powiedzieć, że turniej miał troje bohaterów. Zwycięstwo w klasyfikacji pań i II miejsce w klasyfikacji netto z wynikiem 40 pkt stb wywalczyła Alicja Kubrakiewicz. Pokonała wszystkich panów z wyjątkiem jednego. W klasyfikacji netto klasą dla siebie był Sebastian Krupa. Jego 44 punkty stableford były niedoścignionym wynikiem dla pozostałych graczy. Podobnie wysoką przewagę miał w kategorii brutto Andrzej Szmit. Nikt nawet nie zbliżył się do jego rezultatu.

 Oprócz golfa President's Cup w Kołczewie miał jeszcze inny cel. Golfiści z nadmorskiego klubu jak co roku wspomogli szkołę podstawową w Kołczewie. Opłaty z turnieju oraz dobrowolne datki dały w sumie 2130 zł na potrzeby szkoły. Dzieciaki odwdzięczyły się jak mogły sympatycznym programem artystycznym. Turniej był sponsorowany przez Hotel Amber Baltic a nagrodą były weekendowe pobyty w tym hotelu. Dobry catering i miła atmosfera dopełniły to nie tylko golfowe wydarzenie.

Image
Alicja Kubrakiewicz była najlepsza w klasyfikacji pań

Image
Sebastian Krupa pokonał w kategorii netto pozostałych graczy

Image
Pani Maria Wilczek ze szkoły w Kołczewie podziękowała golfistom za pomoc

Image
Dziewczęta ze szkoły w Kołczewie podczas występu estradowego

Image
Kevin Dyer był kiedyś zawodowym piłkarzem, dziś gra amatorsko w golfa

Image
Bożena Sokołowska ma swing pełen gracji i elegancji

Image
Andrzej Mataj, jak zwykle dusza towarzystwa, był na przekór aurze w pogodnym nastroju
 
Image
Golfiści na sali klubowej
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005