startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Gorzowski Golf
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Gorzowski Golf Drukuj Email
25.05.2009.
Image Prezydent Gorzowa Tadeusz Jędrzejczak (na zdjęciu) nie tylko sponsorował, ale osobiście uczestniczył w Turnieju Golfowym na polu Modry Las w Choszcznie. Na turniej rozegrany w sobotę 23 maja 2009 roku tłumnie stawili się zawodnicy z różnych klubów golfowych. Golfiści z Ambera, Binowa, Bytkowa, Słubic, Choszczna, Poznania musieli przełknąć gorycz porażki, bo wygrał, jak na puchar Prezydenta Gorzowa przystało ... gorzowianin Andrzej Szmit.

 Mija właśnie rocznica powstania Gorzowskiego Klubu Golfowego – 28 maja 2008 roku grupa miłośników tego sportu powołała Klub. Z okazji rocznicy na polu golfowym Modry Las pod Choszcznem 23 maja 2009 r. rozegrano I Turniej o Puchar Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. Do udziału w turnieju zaproszono 63 golfistów. W akcji promującej golfa wśród Gorzowian udział wzięli także Prezydent Gorzowa Wlkp. Tadeusz Jędrzejczak, Wiceprezydent Zofia Bednarz, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Grażyna Wojciechowska oraz spora grupa miejskich radnych.

 Ponieważ w Gorzowie Wlkp. istnieją realne plany wybudowania miejskiego pola golfowego, to wizyta prezydenta oraz radnych miała wielkie znaczenie dla realizacji przyszłej inwestycji zarówno w zakresie zapoznania się z obiektem, jego infrastrukturą jak i możliwościami organizacji imprez sportowych. Oprawa turnieju, połączona ze wspaniałą zabawą i konkursami przybliżyła golfa zaproszonym gościom i okazała się świetną promocją tej dyscypliny.

 Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze (co bardzo podkreślali wszyscy golfiści) oraz przy dobrej organizacji Gorzowskiego Klubu Golfowego, we współpracy z włodarzami pola w Modrym Lesie. Zawody utrudniał hulający dziko bardzo silny wiatr. Nawet najlepszych wprawiał w osłupienie, gdy „szóstką” żelazo z odległości 120 metrów ciężko było dostać się na green. Po zakończeniu rundy golfiści wzmacniali się z pomocą smacznych dań przygotowanych przez restaurację Komoda z Gorzowa Wlkp. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił Bogdan Dziekański (Jazz Klub Pod Filarami).
 
 Organizatorzy wyrażają wdzięczność wszystkim golfistom za udział w turnieju, a szczególnie Prezydentowi Gorzowa Wielkopolskiego za wsparcie finansowe. Teraz całe środowisko gorzowskich golfistów oczekuje pierwszego uderzenia w turnieju o Puchar Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego ... na polu w Gorzowie.
 
Wyniki turnieju:
Stb Netto 
pkt 38  -  I miejsce – Jaroszewski Andrzej - Gorzowski Klub Golfowy
pkt 37  -  II miejsce – Paczóska Magdalena – Modry Las Golf Club
pkt 36  -  III miejsce – Popek Waldemar – Gorzowski Klub Golfowy
 
Stb Brutto
I miejsce - Szmit Andrzej - 26 pkt - Gorzowski Klub Golfowy
II miejsce – Góra Marek – 26 pkt – Binowo Park Golf Club
III miejsce – Galanty Jan – 25 pkt – Modry Las Golf Club

pełne wyniki TUTAJ

Tekst i zdjęcia: Waldemar Popek
 
Image
  Andrzej Szmit
 
Image
  Marek Góra
 
Image
  Jan Galanty
 
Image
  Andrzej Jaroszewski
 
Image
  Magdalena Paczóska
 
Image 
  Waldemar Popek
 
Image
  Cisza przed golfem
 
Image 
 Kontakt z naturą i golfem
Komentarze
Szukaj
nono   |77.112.111.xxx |2009-05-28 20:14:00
Brawo Gorzów! Czekamy na pole golfowe
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005