startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Puchar wraca do Binowa
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Puchar wraca do Binowa Drukuj Email
05.10.2009.
Image Po dwóch tryumfach nadmorskiego klubu w 2007 i 2008 roku puchar przechodni w meczu Unity Line Ryder Cup wraca do Binowa. W tym roku nie było wątpliwości kto jest lepszy. Reprezentacja Binowo Park Golf Club zdecydowanie pokonała Amber Baltic Golf Club 19:11.

 W meczu pomiędzy klubami golfowymi Amber Baltic i Binowo Park, który rozgrywany jest jako święta wojna”, wygrała drużyna z Binowa 19 : 11. Są to najstarsze golfowe zawody drużynowe w Polsce, które nieprzerwanie trwają od dwunastu lat. Bierze w nich udział po 20 reprezentantów każdego klubu.


 Pierwszy dzień rozgrywany był w formule 10 meczów Four Ball Match Play ¾ hcp (drużynowo parami) na polu golfowym Binowo Park. Gospodarze prowadzili 7,5 : 2,5.


 Na drugi dzień zawodów golfiści przenieśli się na pole golfowe Amber Baltic. Tam rozegrano 20 pojedynków Match Play ¾ hcp indywidualnie. I tym razem lepsi byli golfiści reprezentujący Binowo Park Golf Club wygrywając 11,5 : 8,5.


 Łączny wynik 19:11 i tym samym puchar przechodni Unity Line Ryder Cup przez rok, do następnego meczu, wyeksponowany będzie na polu golfowym w Binowie.


 

  Zwycięska drużyna Binowo Park Golf Club pod wodzą Kapitana Klubu Kazimierza Mendaka

Image


Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005