startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Zaprosili Nas arrow Nowy Indoor Golf w Warszawie
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Nowy Indoor Golf w Warszawie Drukuj Email
13.12.2009.
Image Senator Andrzej Person (na zdjęciu) był gościem honorowym otwarcia Centrum Lexus Indoor Golf. W nowo otwartym przybytku golfowym mieści się symulator golfowy umożliwiający trening długich uderzeń golfowych oraz sztuczny putting green do  treningu krótkiej gry. Dodatkową atrakcją jest możliwość zapoznania się z ofertą luksusowych samochodów Lexus, bowiem hala zlokalizowana jest w podziemiu salonu samochodowego Lexus Warszawa-Wola przy ulicy Połczyńskiej 32 w Warszawie.
 
 Wielu dostojnych gości przybyło 10 grudnia 2009 roku na otwarcie nowego centrum golfowego Lexus w Warszawie. Spotkanie poprowadził gościnnie Sławomir Piński - dyrektor klubu Binowo Park. Wśród gości obecni byli Wojtek Pijanowski i Elżbieta Panas. Wojtek Słupeczański -wieloletni dyrektor klubu w Warszawie przybył na imprezę z bratem Marcinem. Z zaproszonych dziennikarzy prym wiódł Krzysztof Rawa - dziennikarz Reczpospolitej. Widziano też dyrektora pola Sobienie Królewskie Radosława Pieniaka oraz właściciela dynamicznie rozwijającej się firmy GolfProperties Macieja Kaweckiego.
 
 Jeden z najdłużej grających w golfa w Polsce - Gilbert Heith, który niedawno powrócił do grona czynnych graczy, wygrał konkurs Longest Drive (254 m). W tym najbardziej widowiskowym konkursie "Gil" pokonał Przemka Pińskiego (242 m) i Zbigniewa Bujalskiego (235 m). Janusz Pobereszko był "multimedalistą" jako, że zdobył nagrody aż w dwóch konkursach. Wygrał konkurs na putting greenie oraz był drugi w konkursie chipowania za rewelacyjnym zwycięzcą Wojciechem Słupeczańskim, który trafił do dołka.

 Pomysłodawcą powstania ośrodka był Zbigniew Zieliński, który korzystając z pomocy właściciela salonu Witolda Wiśniewskiego i Prezesa Tomasza Zakrzewskiego zaranżował nowy Indoor Golf. Organizatorzy zapraszają do korzystania z możliwości treningowych obiektu codziennie w godzinach 9-21, w weekendy w godzinach 9-17, rezerwować symulator można pod telefonem 22 210 36 00. Opłaty wynoszą 70 zł/godzinę niezależnie od ilości graczy, możliwe 1-2-lub 3 osoby.
 
Wyniki konkursów:
Lexus RX Putting Green
1. Janusz Pobereszko - 21 cm
2.Grzegorz Holter - 53 cm
3. Marcin Słupeczański - 74 cm
Lexus GS Closest to The Pin
1. Wojciech Słupeczański - hole in one
2. Janusz Pobereszko - 4 cm
3. Zbigniew Zieliński - 20 cm
Lexus IS Longest Drive
1. Gilbert Heith - 254 m
2. Przemysław Piński - 242 m
3. Zbigniew Bujalski - 235 m
 
Image
Goście w trakcie uroczystości otwarcia

Image
Senator Andrzej Person (z lewej) jak zwykle opowiadał ciekawe dykteryjki o golfie, obok Sławomir Piński

Image
Przemek Piński drajwuje - doskonała technika uderzenia, widać wzorcową płaszczyznę i właściwie zgięte nadgarstki przed uderzeniem

Image
Waldemar Hałacz na putting greenie

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005