startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Polemiki arrow Nie jestem uczestnikiem konfliktu
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Nie jestem uczestnikiem konfliktu Drukuj Email
14.03.2010.
Image Na zakończenie polemiki między Sławomirem Pińskim i Prezesem Polskiego Związku Golfa Piotrem Mondalskim publikujemy odpowiedź dyrektora Binowo Park na stanowisko Zarządu PZG.

Szanowny Panie Prezesie,


Nie chciałbym przedłużać debaty na tematy poruszane wcześniej w naszych wypowiedziach. Zgadzam się z Pana konkluzją, że będziemy o nich rozmawiać na Walnym Zgromadzeniu PZG. Uważam, że w tej chwili nie jest to odpowiedni czas ani miejsce.

Klimat wokół golfa jest na tyle niedobry, że nie powinniśmy w żadnym nawet najmniejszym stopniu uczestniczyć w jego pogarszaniu.


Niemniej czuję się zobowiązany do krótkiego odniesienia się i zajęcia stanowiska w kilku kwestiach poruszonych przez Pana Prezesa:

1. Nie jestem uczestnikiem żadnego ”konfliktu”. Wypowiedziałem się krytycznie na kilka tematów, ponieważ mam do tego prawo jako aktywny uczestnik życia golfowego.

2. Uważam również, że mam prawo wypowiadać się jako Sławomir Piński. Jestem golfistą, Dyrektorem Zarządzającym Spółki Binowo Park, członkiem i Wiceprezesem Binowo Park Golf Club, byłem Kapitanem dwóch klubów golfowych, członkiem Zarządu PZG. I dlatego podpisałem się po prostu swoim nazwiskiem.

3. Pozostaję przy mojej ocenie koncepcji „Rotacji turniejów golfowych”. Uważam, że kto wnikliwie spojrzy w kalendarz turniejów z pewnością wyrobi sobie na ten temat podobną opinię.

4. Połączenie wstrzymania dopłat do programów PZG z moją negatywną oceną działalności Prezesa i Zarządu PZG jest nieuzasadnione. Dopłaty zakończyły się w roku 2007, natomiast ja negatywnie oceniłem działania PZG w połowie roku 2009. Powodem krytyki były konkretne decyzje podejmowane w tamtym czasie przez PZG.


Jednocześnie chciałbym poinformować, że w najbliższym czasie zorganizujemy w Szczecinie Konferencję, której celem będzie poprawa wizerunku golfa i szeroko rozumianej atmosfery wokół niego w Województwie Zachodniopomorskim.

Namawiam wszystkich do aktywnego włączenia się w te działania w takim zakresie i na takim poziomie, na jakim ma możliwość.


Zbliża się nie tylko Walne Zgromadzenie PZG, ale również sezon golfowy. Golf łagodzi obyczaje, tak więc grajmy w golfa. W dniach 17 – 18 kwietnia odbędzie się turniej AEZ Mistrzostwa Polski Par, który rozgrywany jest pod patronatem PZG. Zapraszam Pana Prezesa, wszystkich Członków Zarządu oraz golfistów do udziału w nim.


Z poważaniem

Sławomir Piński

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005