startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Siódmy Brylant A&A
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Siódmy Brylant A&A Drukuj Email
28.03.2010.

Image Emocje siódmego Turnieju o brylant A&A już za nami. Arkadiusz Majsterek (na zdjęciu)- Prezes A&A Golf Club  spotkał się ze swymi gośćmi z całego kraju, tradycyjnie na polu Golf Palace k/Łodzi w dniach 4-5 czerwca 2010 roku. Wielka gala finałowa, zawierająca wspaniałe atrakcje, miała miejsce 6 czerwca na polu golfowym w Pabianicach. W najbardziej prestiżowej kategorii brutto, niespodziewanie wygrał Jerzy Bielawski- reprezentant gospodarzy, klubu A&A z wynikiem 169. Wyprzedził o sześć uderzeń Bogusława Bila z Modrego Lasu.


  Pole w Woli Błędowej stanowiło duże wyzwanie dla graczy niezależnie od prezentowanego poziomu. Wąsko koszone fairwaye, gęste rough-y i nasiąknięta ziemia po mokrej tegorocznej wiośnie sprawiały wszystkim golfistom sporo problemów. Najlepiej w tych warunkach radzili sobie "tubylcy", których kilkoro Amanda Majsterek (3m.), Grzegorz Zieliński (4m.) i Marcin Ulacha (5m.) znalazło się w czołówce kategorii brutto turnieju. 
  W sobotni wieczór wręczono nagrody w kategoriach netto. W zawodach dla graczy z HCP 0-15 wygrał Paweł Iwanowski 154 uderz. netto. W rywalizacji posiadaczy HCP 15-25 wszystkich przeciwników pokonał Kamil Szkudlarski 146 uderz. netto. W kategorii HCP 25-36 najlepszy był Van Thuan Tran  76 pkt stb. W rywalizacji HCP 36,1-54 zwyciężył Sebastian Dymarczyk  63 pkt stb. Wśród kobiet i juniorów wygrała Amanda Majsterek.

 W piątkowym konkursie "Longest Drive" mężczyzn wygrał Paweł Iwanowski, wśród kobiet najdłuższy strzał miała Katarzyna Selwent. Konkurs "Najbliżej dołka" w piątek wygrała Dominika Antoniszczak (24 cm), w sobotę Eryk Rawicki (44 cm).

  Wielki Finał Turnieju był okazją do prezentacji nowego pola Akademii Golfa A&A w Pabianicach koło Łodzi! W  niedzielne popołudnie, licznie zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać konkurs "Hole in One", w którym nagrodą jest kolia z prawdziwych brylantów o równowartości ... dobrego samochodu. Nikt niestety do dołka nie trafił a najbliżej do tego celu była (o 51 cm) Elżbieta Wolschendorf-Łazowska. W specjalnie przygotowanym miasteczku sportowym na polu w Pabianicach tłumnie zgromadzeni goście podziwiali pokazy tańca, pokazy mody, prezentacje sztuki jubilerskiej, pokazy mistrzostwa fryzjerskiego i premierowe pokazy luksusowych aut, oraz szereg atrakcji związanych z Dniem Dziecka. Dużym sukcesem zakończyła się profesjonalna Akademia Golfa.
Image
  Gościnni gospodarze jak zwykle oferowali pełen asortyment poczęstunków: od bananów po ... whisky
 
Image
Dominika Antoniszczak ma wspaniały swing, w piątek "o mało co" wygrałaby oba konkursy sprawnościowe. Ostatecznie zwyciężyła tylko w rywalizacji "najbliżej dołka" gdyż w ostatniej chwili przebiła ją o kilka metrów Kasia Selwent w konkursie "Longest Drive"
 
Image
Właściciel Pola Janusz Pieńkowski był drugi w rywalizacji golfistów z handicapami w zakresie 15-25 
 
Image
Dariusz Sojka grał po raz pierwszy w turnieju na dużym polu, dotrwał do końca i ostatecznie był czwarty w swojej kategorii "zielonej karty" 

Image

Powodzie w całym kraju to i pole w Łodzi było nasiąknięte wodą


Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005