startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow PZG arrow Kto na prezesa PZG
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Kto na prezesa PZG Drukuj Email
19.04.2010.
Image W czwartek 22 kwietnia 2010 r. poznamy nazwisko nowego prezesa Polskiego Związku Golfa. Na giełdzie kandydatów najwyższe notowania mają Marek Michałowski i Robert Kusiak. Mówi się też o kandydaturze Pawła Stasiaka z Poznania. Dotychczasowy prezes Piotr Mondalski (na zdjęciu), nie ogłosił jak dotąd swojej decyzji czy będzie kandydował. Wcześniej wymieniano też kilku innych kandydatów na przykład Leszka Sykuta z Gdańska.
 
Przyjrzyjmy się kandydatom w kolejności alfabetycznej:

Robert Kusiak:
 W wieku 21 lat wyemigrował do Francji, ukończył studia na Grande Ecole de Commerce w Paryżu. Później wiele lat pracował w redakcji Le Figaro. W 1995 roku, w imieniu francuskiego koncernu SMD SA zaczyna inwestycje na rynku polskim. Aktualnie jest współwłaścicielem i prezesem ID marketing, firmy zajmującej się marketingiem bezpośrednim.
HCP: 9,9
Wiek: 55 lat


Marek Michałowski:
 Absolwent Wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w Budimeksie w 1978 roku. Od kwietnia 1998 roku prezes zarządu Dromeksu SA. Były prezes zarządu, dyrektor generalny Budimeksu SA, obecnie przewodniczący rady nadzorczej.
HCP: 10,8
Wiek: 57 lat

Piotr Mondalski:
 Aktualny prezes Polskiego Związku Golfa, po rezygnacji Andrzeja Persona został wybrany w na to stanowisko 2003 roku. Przez siedem lat zarządzał związkiem. W czasie jego kadencji między innymi: stworzono zaawansowany elektroniczny system handicapowy PZG, powołano do życia cykle turniejów mistrzowskich i zapoczątkowano szkolenia w systemie "zielonej karty". Zawodowo - długoletni wiceprezes Prokom SA, związany z biznesmenem Ryszardem Krauze.
HCP: 10,2
Wiek: 54 lata

Paweł Stasiak:
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 1998 roku członek klubu Amber Baltic Golf Club, działał w komisji sportowej. od 2004 roku wiceprezes poznańskiego klubu golfowego Panorama, były manager klubu Bachalski Sport Park w Poznaniu.
HCP: 11,4
Wiek: 54 lata
 

Leszek Sykut:
 Jeden z pierwszych członków Postołowo Golf Club, zasłynął organizacją Sinac Golf Cup, turnieju golfowego na zaproszenia organizowanego co roku w końcu lat dziewięćdziesiątych i na początku tego wieku na polu pod Gdańskiem. Turniej ten był zawsze dużym wydarzeniem sportowym i towarzyskim. Zawodowo Prezes firmy Sykut Bau Regie Polska.
HCP: 7,6
Wiek: 58 lat
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005