startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Yes I can Drukuj Email
18.06.2010.
Image Śmietanka towarzyska Szczecina - dziennikarze, politycy, biznesmeni pojawili się na uroczystej promocji książki Witolda Jabłońskiego - golfisty i wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego. Książka nosi tytuł "Można - zapiski z mojej politycznej kuchni". Na zdjęciu autor z kwiatami otrzymanymi od Burmistrza Połczyna Zdroju Barbary Nowak.
"Łzy marszałka Husejki, CBA buszuje w turystyce, federacja sportu na widelcu NIK-u" takie hasła mają zachęcać do lektury. Witold Jabłoński na kartach swoistego pamiętnika zapisuje kronikę swojej kadencji jako członka zarządu województwa. W Zachodniopomorskiem w ciągu 3 ostatnich lat wybudowano 110 boisk "Orlik 2012", od 2008 roku do 2010 nakłady na kulturę wzrosły z 30 do 60 milionów złotych (o 100% ! w dobie powszechnego zaciskania pasa), powołano do życia Zachodnopomorski Regionalny Fundusz Filmowy - to tylko niektóre z sukcesów.
Książka kończy się zdaniem "W życiu można robić różne rzeczy: ale najważniejsze jest to, aby nie przywiązywać się do żadnych funkcji. Bycie prezydentem, marszałkiem, radnym to epizody. Ważne jest aby być człowiekiem dobrym i uśmiechniętym. Tego ostatniego mi trochę brakuje... Jeżeli moja opowieść sprawiła, że się uśmiechaliście to dobrze." My się uśmiechaliśmy, książka jest dowcipnie napisana, z gawędziarską swadą, żywym językiem - polecamy.
 
Image
Jolanta Kowalewska - dziennikarz polityczny Gazety Wyborczej tym razem w zgodzie z politykiem (to rzadkość!)
 
Image
Kolejka po dedykację autora
 
Image
Poseł Arkadiu Litwiński z PO
 
Image
Andrzej Mickiewicz - radny z SLD  ze swoim egzemplarzem książki

Image 
 Autor z Romanem Kudelnickim, golfistą i businessmanem
 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005