startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Piąte święto Hahs-a
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Piąte święto Hahs-a Drukuj Email
22.06.2010.

Image Po raz piąty pole golfowe w Binowie gościło Turniej o Puchar Kliniki Implantologii HAHS. W tym wydarzeniu rozegranym 20 czerwca 2010 roku wzięło udział prawie 100 zawodników. W głównej kategorii netto mężczyzn wygrał Krzysztof Czerniak - na zdjęciu (65), wyprzedzając Mirosława Stankiewicza i Bogdana Witkowskiego (obaj po 66). W kategorii brutto mężczyzn najlepszy był Robert Nowosad (74), przed Jędrzejem Gąsienicą-Ciułaczem i Przemysławem Pińskim (obaj po 79).

 W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Małgorzata Strzelczyk (74). W walce o zwycięstwo pokonała Dorotę Jankowską (2 m. 75) i  Elżbietę Zwierz (3 m. 75). Wśród juniorek i juniorów do lat 18 najlepsza była Natalia Korwin-Piotrowska z wynikiem 67 netto.

 Elżbieta i Zbigniew Hahs - właściciele kliniki implantologii co roku obchodzą święto swojej firmy w Binowie. Piękne otoczenie, świeże powietrze, smaczne jedzenie i dobra zabawa jest znakiem firmowym imprezy. W festynie biorą udział oprócz golfistów, całe rodziny pracowników. Każdy kto chce może uczestniczyć w klinice golfa, początkujący grają zawody "texas scramble" na małym polu a dla zaawansowanych jest turniej na dużym polu z atrakcyjnymi nagrodami.

 Prezes Zbigniew Hahs postanowił docenić graczy, którzy zajmują miejsce tuż za podium i zwykle odchodzą z pustymi rękami. Tym razem nagradzano pięć pierwszych miejsc w każdej z kategorii. Nagrodami, miedzy innymi, były vouchery na usługi stomatologiczne w klinice Hahs, mamy nadzieję, że zwycięzcy programu nieprędko będą z nich musieli skorzystać.

 Gospodarzem programu był Michał Janicki - aktor Teatru Polskiego w Szczecinie. Jak  zwykle rozbawiał publiczność dowcipami i dyteryjkami z wielkiego świata, a jego opowieść połączona z gestykulacją "specyficznym" jezykiem migowym wzbudziła aplauz publiczności.

Image
Robert Nowosad jak zwykle wygrał brutto

Image
Małgorzata Strzelczyk zwyciężyła po raz kolejny

Image
Natalia Korwin-Piotrowska najlepsza wśród juniorów

Image
Elżbieta i Zbigniew Hahs z Marcinem Gaborskim - dyrektorem kliniki i z wnuczkami

Image
Zwyciężczynie turnieju "texas scramble"

Image
Michał Janicki zabawiał publiczność

Image
Anna Raczycka podczas zabawy "najbliżej dołka"

Image
Flagi kliniki nadawały turniejowi odpowiednią oprawę graficzną
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005