startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Turnieje arrow Gawroński wygrywa w Kettlerze
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Gawroński wygrywa w Kettlerze Drukuj Email
12.07.2010.
Image Trzy zachodniopomorskie pola były areną turnieju Kettler Open Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, w dniach 9-11 lipca 2010 roku. Zwycięzcą został Grzegorz Gawroński 228 (na zdjęciu), przed Markiem Marcinkowskim 237 (obaj Amber Baltic Golf Club. Trzeci był Jan Galanty z kubu Binowo Park Golf Club.

 

 Zmagania rozpoczęły się w piątek na polu Modry Las w Choszcznie. Po pierwszym prowadził Niemiec Simon Asmus z doskonałym wynikiem 70 (-2). Jeszcze tylko dwóm zawodnikom: Grzegorzowi Gawrońskiemu z Poznania (74) i Krzysztofowi Bilowi z Choszczna udało się zagrać siódemkę - był trzeci z wynikiem 79. Czwarte miejsce zajmował Marek Marcinkowski - 80 uderzeń.

 W sobotni poranek uczestnicy turnieju Kettlera spotkali się na polu w Binowie. Tutaj dobrych wyników było znacznie więcej. Najlepiej bo 76 uderzeń zagrał Bogusław Bil zaś po 77 zagrali Andrzej Olszewski i Jan Galanty. W ten sposób ukształtowała się czołówka turnieju: Prowadzili przed rundą finałową Simon Asmus i Grzegorz Gawroński 152, za nimi o sześć uderzeń byli Jan Galanty i Marek Marcinkowski.

 Do finałowej rundy nie przestąpił jeden z liderów Simon Asmus. Grzegorz Gawroński miał więc ułatwione zadanie i wygrał turniej "w cuglach" z wynikiem 228. Na drugie miejsce po dobrej rundzie 79 wysunął się Marek Marcinkowski (w sumie 237). Trzecie miejsce podium przypadło w udziale Jankowi Galantemu 240 uderzeń. Tuż za podium uplasowali się Bogusław Bil i Krzysztof Woźniak. 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005