startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Golf to Hel Drukuj Email
21.07.2010.
Image Hel będzie miejscem nietypowego "offgolf-owego" turnieju golfowego. Turniej odbędzie się ... na plaży. Z roku na rok, a bądzie to już piąty, "Golf to Hel" - bo tak nazywa sie ta impreza, cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników jak i publiczności. Kilka dyscyplin, które wchodzą w skład zawodów, potrafi zaskoczyć niejednego golfowego „wyjadacza”. Konkurencje wymagają od zawodników nie tylko umiejętności, ale także czasem szczęścia, unikalnej techniki lub stylu a nawet siły – w legendarnym już Rzucie Kijem.
 
 Golf to Hel to przede wszystkim recepta na bardzo przyjemny weekend spędzony w gronie przyjaciół i znajomych, tych obecnych jak i przyszłych. Impreza rozpoczyna się dnia 7 sierpnia 2010 roku na plaży w pobliżu Chałup 6. Po zapisach zawodników, około godziny 12,  zaczynają się zmagania na piasku. Wieczorem następuje ogłoszenie wyników oraz to co najważniejsze – integracja na afterparty aż do białego rana.  A wszystko to na złocistych plażach naszego pięknego wybrzeża.

 Tak więc : jeśli masz wolny weekend 6-8 sierpnia i grasz w golfa – serdecznie zapraszamy. Jeżeli nie grasz w golfa – zapraszamy jeszcze serdeczniej, ponieważ na naukę nigdy nie jest za późno! Pogoda oczywiście gwarantowana. Zapraszamy na naszą stronę  www.offgolf.eu , gdzie znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie "Golf to Hel", oraz gdzie możecie potwierdzić swoje uczestnictwo.

Do zobaczenia na Półwyspie !!!
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005