startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Artykuły arrow Konkurs "Popraw swoją grę w golfa"
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Konkurs "Popraw swoją grę w golfa" Drukuj Email
18.08.2010.
Image Portal golfowy golfmedia.pl rozpoczyna ogólnopolską społeczną akcję "Popraw swoją grę w golfa". W ramach projektu rozpoczęliśmy współpracę z witryną www.handicapgolf.pl, która dedykowana jest dla osób świadomie trenujących nasz ukochany sport. Akcja przeznaczona jest dla graczy, którzy pragną grać w golfa lepiej i skuteczniej a w konsekwencji poprawić swój handicap. W jej ramach proponujemy konkurs w którym rozlosujemy pięć darmowych rocznych abonamentów umożliwiających dostęp do wszystkich stron współpracującej witryny www.handicapgolf.pl o wartości 150 zł każdy. Wystarczy tylko zarejestrować się na naszym portalu w oknie logowanie w lewej części strony głównej. Link tutaj. Laureatów wyłonimy spośród osób, które zarejestrują się na portalu www.golfmedia.pl w okresie od 18 do 30 września 2010 roku.

 Od pewnego czasu można na naszych stronach kupić książkę „Jak w ciągu 4,5 roku doszedłem do handicapu 5”. w cenie 20 zł.  Autorem jest Krzysztof Czupryna, który w ciągu 4,5 roku nauki gry w golfa osiągnął handicap 5,6. Jest to pierwsza książka o technicznych i strategicznych aspektach gry w golfa napisana przez polskiego autora.

Patrz link

 Golf to jedna z najtrudniejszych gier na świecie, a jej opanowanie na bardzo dobrym poziomie świadczy o wytrwałości, odporności psychicznej i o posiadaniu wysokich umiejętności technicznych. Dlatego tak niewiele osób spośród ponad 200 milionów grających w golfa na całym świecie, osiąga poziom pojedynczego handicapu. Zaledwie 10% graczy amatorów może się tym pochwalić.

A teraz kilka słów o możliwościach, które daje abonament we współpracującym z nami  serwisie www.handicapgolf.pl

 Jeżeli grasz już w golfa, posiadasz handicap co najmniej 36 i chcesz grać coraz lepiej, na stronach www.handicapgolf.pl dowiesz się bardzo dokładnie Jak i Co ćwiczyć aby systematycznie obniżać swój handicap. Program "Golf Challenge" przeanalizuje Twoją grę, określi Twoje mocne i słabe strony oraz podpowie co należy ćwiczyć.

 A jeżeli jesteś już doświadczonym graczem, masz handicap jednocyfrowy, dowiesz się jak zrobić ten ostatni szlif, jak dojść do handicapu 5, 4, 3 czy może nawet 0 i jak wygrywać w turniejach. Poznasz szereg Tipów i tricków golfowych, które pomogą Ci poprawić grę.
 
Czy znasz rady Butcha Harmona dotyczące gry z bunkrów fairwayowych ?
 A może interesuje Cię jak unikać 3 puttów ?

 Chcesz biegle opanować uderzenia Fade i Draw ?
 Chcesz nauczyć się dowolnie podkręcać piłkę ?

Zapraszamy do udziału w naszej akcji.

Redakcja www.golfmedia.pl
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005