startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow PZG arrow Golf z brydżem w jednym stali domku
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Golf z brydżem w jednym stali domku Drukuj Email
22.09.2010.
Image Pole Golfowe Lisia Polana koło Warszawy będzie w sobotę 9 października areną pionierskiego przedsięwzięcia. Polski Związek Golfa pospołu z Polskim Związkiem Brydża Sportowego organizują I turniej Golf & Brydż Cup. Nagrodą w turnieju będą Puchary Prezesów obu współpracujących organizacji.
 
 Turniej I Golf & Brydż Cup jest inicjatywą powstałą dzięki współpracy Polskiego Związku Golfa i Polskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody mają na celu integrację obu środowisk sportowych wokół przedsięwzięcia łączącego turniej golfowy (format Texas scramble stableford brutto) z turniejem brydżowym (na zapis maksymalny). Uprawnieni do gry są wszyscy golfiści posiadający Zieloną Kartę PZG albo aktualną kartę HCP. W turnieju mogą rać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Kobiety grają z czerwonych tee,  mężczyźni z żółtych.
 
 Ze względu na swój charakter i sposób wyłaniania zwycięzców impreza kierowana jest do brydżystów grywających w golfa,  golfistów grywających w brydża, a także do zagorzałych miłośników obu dyscyplin sportu. Rywalizacja o Puchar Prezesa Polskiego Związku Golfa i Polskiego Związku Brydża Sportowego odbywać się będzie w parach. Każda para otrzyma punkty odpowiadające zajętym miejscom w turnieju golfowym oraz turnieju brydżowym, wg stosownej tabeli. Zwycięską parą zostanie para, która w klasyfikacji generalnej uzyska największą łączną liczbę punktów.

 Zawody przeprowadzone zostaną 9 października 2010r. (sobota), w Klubie Golfowym Lisia Polana.
Harmonogram zawodów:

8.00 – 8.45 rejestracja uczestników

9.00 -14.00 turniej golfowy w systemie Shotgun

14.00-16.00 przerwa obiadowa

16.00 – 19.30 turniej brydżowy

19.30 – 20.00 przeliczenie wyników

20.00 – 20.30 ceremonia wręczenia nagród

20.30 – 23.00 wieczór integracyjny wraz z poczęstunkiem

 Opłata turniejowa wynosi 200 zł od osoby (400 zł od pary) i obejmuje: uczestnictwo w turnieju golfowym oraz brydżowym, obiad, dostęp do driving range, a także udział w wieczorze integracyjnym wraz z poczęstunkiem.

 Zgłoszenia na turniej będą przyjmowane parami przez oficjalną stronę internetową turnieju: http://golfandbrydzcup.pzgolf.pl/. Zakwalifikowanych na turniej zostanie 40 pierwszych zgłoszonych par. Rejestracja na turniej zostanie zamknięta na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy tj. 06.10.2010r (środa).Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005