startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


W Kamieniu Pomorskim będzie pole golfowe Drukuj Email
07.10.2010.
Image W Internecie wygrzebaliśmy taką to oto informację na temat nowej inwestycji golfowej w powstającej w okolicy Kamienia Pomorskiego. W życiu nigdy nic nie można przewidzieć, może kilka lat po zamknięciu Łukęcińskiego pola golfowego jeszcze pojedziemy pod Kamień grać w golfa, tym razem w Grębowie.
 
 "W związku z budową pola golfowego w Grębowie przebywał w dniu 5.10.2009 z wizytą w Kamieniu Pomorskim znany amerykański golfista David Donollan. Pan Donollan jest instruktorem gry w golfa  w kilku klubach golfowych w Szwecji, zaś w naszej gminie wspiera budowę pola golfowego w Grębowie. W Szwecji pola golfowe są istotnym czynnikiem przynoszącym znaczne dochody do budżetów komunalnych. Wybudowanie pola golfowego w najbliższej okolicy Kamienia Pomorskiego przyczyni się do wzrostu atrakcyjności naszego miasta oraz stanie się źródłem dodatkowych dochodów dla mieszkańców."
 
Image
Na zdjęciu (od lewej): pan Sten Nilsson, inwestor w Grębowie, Bronisław G. Karpiński, burmistrz Kamienia Pomorskiego, David Donollan.

Tekst: Waldemar Predko
Źródło: Nowe Wieści z Ratusza - Informator Samorządowy
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005