startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Niemcy grali w golfa z Polakami Drukuj Email
18.10.2010.
Image W dniach 15 - 17 paździenika 2010 na polu golfowym w Binowie rozegrany został pierwszy Polsko Niemiecki Turniej Integracyjny w Golfie. Do udziału w tym wydarzeniu w znaczącej mierze finansowanym przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania zaproszony został niemiecki klub golfowy Schloss Krugsdorf Golf Club.
W turnieju wzięło udział ponad 80 uczestników reprezentujących obydwa kluby golfowe. Rywalizowano indywidualnie w kategorii juniorów, kobiet i mężczyzn oraz drużynowo - parami. W każdej drużynie znajdował się przedstawiciel Krugsdorf Golf Club i Binowo Park Golf Club.
W kategorii juniorów wygrał Robert Nowosad (74 uderzenia netto), drugie miejsce zajął Maciej Witkowski (74 uderzenia), na pozycji trzeciej uplasował się Tomasz Stankiewicz (81 uderzeń).
W kategorii kobiet najlepiej zagrała Teresa Gajczyk Góra (77 uderzeń) przed Kerstin Krieger (82 uderzenia) i Elą Górską (86 uderzeń).
W kategorii mężczyzn wygrał Klaus Meisner (70 uderzeń) przed Sławomirem Pińskim (70 uderzeń) i Adamem Mario (71 uderzeń).
W głównej rywalizacji zespołowej zwyciężyła para Bart Fernhout i Sławomir Piński (62 uderzenia netto), przed Klausem Meisnerem i Maciejem Witkowskim (63 uderzenia). Trzecie miejsce zajęli Mario Adam i Sylwester Tutko (64 uderzenia)
Image
Polsko-Niemiecki Turniej Integracyjny, który zorganizowany był po raz pierwszy, można uznać za duży sukces. Rywalizacja sportowa, aczkolwiek bardzo zacięta, ustąpiła tym razem miejsca walorom integracyjnym i towarzyskim.
Klub Golfowy z Krugsdorfu zaprosił już członków Binowo Park Golf Club na podobną imprezę, która odbędzie się na wiosnę 2011 roku w Niemczech.
Image 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005