startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Artykuły arrow Juniorski obóz golfowy w Tunezji
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Juniorski obóz golfowy w Tunezji Drukuj Email
22.11.2010.
Image Adam Mitukiewicz (na zdjęciu) i Maks Sałuda zapraszają na juniorski obóz golfowy do Tunezji. Obóz odbywa się w dniach 10-24 lutego 2011, w trakcie ferii w województwach dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. W czasie obozu na juniorów czeka mocno rozbudowany program zajęć golfowych – prawie cały dzień na polu golfowym.
 
 
JUNIORSKI OBÓZ GOLFOWY W TUNEZJI, 10-24 LUTEGO 2011, HOTEL EL MURADI CLUB KANTAOUI 4 *, ALL INCLUSIVE

PROGRAM
JUNIOR PERFORMANCE CAMP – pod takim hasłem Adam Mitukiewicz oraz Max Sałuda zapraszają na wyjazd golfowy dla juniorów do Tunezji. Obóz odbywa się w dwóch terminach: 10-17 oraz 17-24 lutego, a najambitniejsi juniorzy zapowiedzieli przyjazd na 2 tygodnie!
Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach 8-10 osobowych. Obóz dla młodzieży w wieku 12-18 lat, posiadających Kartę Handicapową. 6 dni w tygodniu prowadzone będą co najmniej 2,5 godzinne zajęcia na terenach do ćwiczeń, runda na 18 dołkach oraz codziennie fitness (siłownia, rozciąganie, gra w piłkę, biegi po plaży). W programie doskonalenie krótkich i długich uderzeń oraz strategia gry na polu golfowym. Dodatkowo na zakończenie każdego tygodnia zostanie zorganizowany turniej oraz podsumowanie całego obozu.
Ponadto program rozrywkowy w czasie wolnym – zajęcia integracyjne, analiza wideo każdego uczestnika, gry zespołowe, basen, tenis, piłka nośna, seanse kinowe.

KADRA TRENERSKA
ADAM MITUKIEWICZ – trener Cranfield Golf Academy , czołowej akademii
golfa w Europie. W pełni wykwalifikowany trener golfa PGA Fully Qualified Golf Professional. Adam oprócz trenowania amatorów i zawodowców, jest wykładowcą w PGA Polska, gdzie szkoli innych trenerów. W 2010 roku wygrał PGA Cup Teamplay z Maxem Sałudą, a cykl Pro-Am Tour skończył na 4. miejscu.

MAKSYMILIAN SAŁUDA – instruktor golfa w Binowo Park Golf Club. Maks, jako amator wielokrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski, jako junior oraz w kategorii Open. Obecnie gra zawodowo w turniejach w Polsce i Europie. W sezonie 2010 wygrał 4 turnieje zawodowe, a także zajął pierwsze miejsce w rankingu zawodowców w PGA
Polska, Order of Merit 2010.

Przykładowe ceny:
7 noclegów (pokój dwuosobowy) + 5 dni Akademii 1010 Euro
14 noclegów (pokój dwuosobowy) + 10 dni Akademii 1690 Euro

Zgłoszenia:
BP TRAVEL AND ACTION.PL
SIEDZIBA: ul. I Armii WP 29a, 81-383 Gdynia, tel. 0600 88 55 44, www.travelandaction.pl,
ODDZIAŁ;ul. Postępu 15A, 02-676 Warszawa, fax: 0 22 349 23 96, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005